Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Každý máme svou skrytou stránku, kterou nechceme ukázat ostatním. Ani přátelům, ani milencům, ani rodině. Za úsměvy a přetvářkou skrýváme, co si myslíme a kým doopravdy jsme. Jen díky tomu na světě přetrvává křehký mír.

Špion mnoha tváří Soumrak patří mezi špičku ve svém oboru. Za svou kariéru zažil mnoho nebezpečných misí, nyní před ním však stojí ta nejzákeřnější ze všech – musí se oženit a pořídit si dítě, aby zachránil svět! Aby pronikl na elitní akademii a dostal se ke svému cíli, musí si tento samotář najít manželku a dítě, s nimiž by vytvořil naprosto obyčejnou a nenápadnou rodinu. Jenže co se stane, když se ze zdánlivě křehké ženy vyklube vražedkyně a z dcery telepatka?

Dobrodružství netradiční rodinky začíná!

Scénář
Tatsuya Endo
Art
Tatsuya Endo
Obálka
Tatsuya Endo
Lettering
Jakub D. Kočí, Lelita Kočí (Lelita)
Překlad
Michala Kropáčková
Redakce
Filip Gotfrid, Veronika Kursová
Žánry
akční, detektivka, humorný
ISBN/ISSN
978-80-7679-038-4 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
262 g
Stran
216
Cena
229 Kč
Originál
Spy × Family #01 (Shueisha Inc., 2019)
 • Sawyer
  Sawyer19.9. 18:33Spy × Family #01
  Tak tu máme novou manga sérii a musím říct, že je to opravdu milé překvapení. Tajný agent Soumrak si musí najít ženu a adoptovat dceru, aby ji dostal na prestižní školu kvůli misi. Z ženy se vyklube nájemná vražedkyně a z dcery telepatka. A může začít pravá zábava. Postavy jsou skvěle napsané, má to hezkou kresbu a fungující humor. Jako většina prvních dílů je to ze začátku uspěchané a na konci bych vynechal utíkající zvířata ve městě, ale i tak jsem se skvěle bavil.

  Celkem - 90%
 • Fry
  Fry admin29.8. 20:10Spy × Family #01
  Spy × Family #01 - Jedno z největších překvapení pro třetí kvartál od Crwe. Tahle série je totiž vcelku 'nová' i pro ostřílenější trhy a v Japonsku vyšla nedávno teprve sedmá kniha. Začíná to sice trochu ukvapeně (podobně jako u jiných sériích), autor se hledá v ideálním poměru střihů a kontinuálním vyprávění, přesto nevaří vůbec z vody a uvidíme kam se příběh dále posune ... Za mě 4*!
 • xflori01
  xflori0127.8. 17:07Spy × Family #01
  Mile mě překvapilo, když bylo oznámeno, že CREW bude vydávat vcelku novou sérii, Spy × Family. Jedná se o vynikající komediální akční sérii. Každá kapitola přináší super příběh a rozhodně se nikdy nebudete nudit. V prvním díle se seznamujeme s tatínkem špionem, děckem telepatem a maminkou nájemným zabijákem (kteří navzájem dané vlastnosti ostatních neví) snažící se dostat dcerunku na prestižní školu. Těším se na další díly!
56