Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Tandžiró a Nezuko se střetli se dvěma démony, ze kterých se vyklubali Kibucudžiho přímí podřízení, a v následném souboji se před jejich naváděnými míči snaží ochránit Tamajo a Juširóa. Dokážou s jejich pomocí tyto samozvané „démonské měsíce“ porazit? A získají konečně nějaké vodítko, které je zavede blíž ke Kibucudžimu?

Série je známá především pod názvem Demon Slayer (anglický název), než pod originálním názvem Kimetsu no Yaiba.

Scénář
Koyoharu Gotōge
Art
Koyoharu Gotōge
Obálka
Koyoharu Gotōge
Lettering
Martina Bellová
Překlad
Petr Kabelka (Astrak), Eliška Kabelková Vítová
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, drama, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7679-022-3 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
192 g
Stran
196
Cena
199 Kč
Originál
Kimetsu no Yaiba #03: Onore o Kobu Seyo (Shueisha Inc., 2016)
 • Fry
  Fry admin8.12.2021 22:16Zabiják démonů #03: Vzchop se!
  Zabiják démonů #03: Vzchop se! - Asi by se dalo potvrdit že je tato kniha slabší než ty dvě předchozí, každopádně se obávám že to tak úplně intermezzo nebude, a s novými charaktery se bude pracovat i do budoucna. Nicméně asi bych nebyl tak kritický jako kolegové pode mnou, pořád si to drží určitý feel Usagiho Yojimba a autor skvěle zvládá dávkovat tempo vyprávění ... Za mě 3*!
 • Fort
  Rád bych si přečetl komentář od někoho kdo tomu dal 5 hvězd. Bojující postava musí neustále vysvětlovat co dělá, aby to čtenář pochopil. Objeví se tu jedna vedlejší postava, která je vážně nesnesitelná a dle popisku bude i v příští knize.
  Za mě nejhorší svazek mangy, který jsem letos četl.
 • Final
  Final mecenáš31.10.2021 20:00Zabiják démonů #03: Vzchop se!
  Zatím asi nejslabší manga do které jsem se pustil. Země nezemě, Bleach, Spy x Family, Naruto, Berserk, Full Metal Alchemist, Radiant, Útok titánů, One Punch Man, i ten Gantz, všechny série nabízejí zajímavější příběh, propracovanější svět, lepší nepřátele, i zajímavější hlavní postavy. Tady je to takové ... nezajímavé ... šedý průměr, a není mi patrné, z čeho plyne popularita této série... další díl si už nepořídím.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš5.9.2021 08:43Zabiják démonů #03: Vzchop se!
  Moc akce a malo prace s postavami. Uz me to bavilo mene nez predchozi dve knihy. Strasne rychle to projelo a moc z toho nemam. Tohle je takove intermezzo a snad uz se bude dal pracovat na pribehu lepe.
1442