Thanos: Svatyně nuly
CREW1. vydáníčervenec 2021
3
...
...
...
...
+ 5 dalších ukázek
Koupit
Thanos je mrtvý!
Šílený Titán byl popraven nejsmrtonosnějším zabijákem v celé Galaxii: svou adoptivní dcerou Gamorou! Jak však tento vyšinutý rodinný vztah, který právě dospěl ke svému krvavému konci, vlastně začal? Přesuňte se časem do Gamořina dětství, konkrétně do dne, kdy se její život navždy změnil. Jakým otcem jí byl brutální a nelítostný Thanos z Titanu? Zformoval ji do pozdější podoby on sám, nebo se Gamora už narodila předurčená stát se jednou z nejzběsilejších válečnic v kosmu? Souběžně s tím, jak se formuje Thanosův nechvalně proslulý Černý řád, začíná tváří v tvář propukající válce Gamořin výcvik! Jenže když začne hrozit riziko vzpoury, je jasné, že Thanos udělá cokoliv, jen aby si svou moc udržel – a to za jakoukoliv cenu. Řetězec událostí spustí orgie krveprolití a zrady v celé galaxií… ale co má s tím vším společného Magus?

Obsahuje sešity série Thanos (Vol. 3) #1-6 (duben 2019 - září 2019)

Scénář
Tini Howard
Art
Ariel Olivetti
Ink
Ariel Olivetti
Barvy
Antonio Fabela
Obálka
Jeff Dekal
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Štěpán Kopřiva
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-955-5
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Hmotnost
400 g
Tisk
barevný
Stran
144
Původní cena
369 Kč
Originál
Thanos: Zero Sanctuary (Marvel Comics, 2019)
No tak hold se crew minula a zase jednou vydala zbytečnou blbost. Drancování světů, ani "výchova" Ganory mě nebavila. Snad to cílovku nadchlo víc než mě jinak to bude hnít s chudákem Parkrem v externím skladu.
Tento komiks dokonale spadá do kolonky - neurazí, nenadchne.
Děj je poměrně svižný, ale nemá dostatečnou hloubku a ve výsledku působí tento komiks zbytečným dojmem.
Pořád se ale u čtení dá pobavit a neurazí ani svojí kresbou.
Zkrátka klasický průměrný Marvel. 3*
Na konci komiksu prohlásí dítě, kterému Gamora vypráví svůj origin, větu: “Nevím, jestli se mi ten příběh líbil.” Lépe bych to asi nevyjádřil. Nemůžu říct, že bych se přímo nudil, komiks se četl dobře, ale čekal jsem od příběhu o hodně víc. Celý vztah Gamory s Thanosem a její postupné měnění se na vražedný nástroj mohlo být vystavěno věrohodněji a pečlivěji. Komiks na mě působí dojmem, že byl rychle slátán dohromady, jen aby se svezl na vlně popularity Thanose po Infinity War a Endgame. A to je velká škoda, protože právě po nich byla moje očekávání mnohem vyšší. Více v recenzi na https://nerdopolis.cz/2021/08/25/recenze-thanos-svatyne-nuly-tini-howard/
Faster a přesto tomu vzdáváš hold
Comicsmaniaczone: je to samostatně stojící příběh, co však má společné je hlavní postava Thanose :)
Má to něco společného se sérií Thanos?
Děkuji