Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Trochu metabaron, hodně psychopat – Showman Killer, nový antihrdina jodoversa! Nájemný zabiják bez srdce, bez emocí, schopný zlikvidovat kohokoliv, pokud mu za to dobře zaplatíte. Miluje pouze peníze, není věrný nikomu… jenže najednou se ocitá ve víru galaktického dění, kdy musí ochraňovat malé dítě a celý vesmír! A to bez zvláštního příplatku!

25. kniha v řadě "Mistrovská díla evropského komiksu"

Souborné vydání tří alb (Showman Killer #01: Un héros sans cœur, Showman Killer #02: L'Enfant d'or, Showman Killer #03: La Femme invisible) v jednom kompletním svazku.


Scénář
Alejandro Jodorowsky
Art
Nicolas Fructus
Ink
Nicolas Fructus
Barvy
Nicolas Fructus
Obálka
Nicolas Fructus
Lettering
Alena Tejnická (Sarah)
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
akční, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-7449-963-0 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
195 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
760 g
Stran
168
Cena
769 Kč
Originál
Showman Killer #01: Un héros sans cœur, Showman Killer #02: L'Enfant d'or, Showman Killer #03: La Femme invisible (Delcourt, 2010, 2012)
Varianty
Showman Killer (paperback) (2021)
Showman Killer (pevná vazba) (2021)
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš15.5. 16:56Showman Killer (paperback)
  Prostě další Metabaron, jen jemnější a kratší se solidní kresbou, ale to je asi tak vše. Jodo vypravěčský styl se nezapře a ty jeho hatla matla patla už mě nějak ohromit nedokáží. Setkat se s tím jako nováček, plesám blahem a hledám další, jelikož už jsem toho viděl a četl od něj dost, nijak zvlášť mě to ze židle nenadzvedne. Prostě solidní průměrná Francie.
 • VanTom
  Nový bezemoční, výrazně OP zabiják všemi aspekty připomíná dalšího metabarona v bizarním sci-fi vesmíru, který by jen s minimálními úpravami mohl být tím incalovským. Klasicky rozehraná space opera o záchraně univerza před všepožírajícím zlem z jiné dimenze nabírá ve 3. sešitě ráz čisté (lehce sebeparodické) komedie, takže je vlastně úplně jedno, co se uděje a jakým způsobem hrdinové hrozbu zažehnají. Čte se to pořád dobře, svižně a má to své nezaměnitelné kouzlo, jen pachuti z Jodorowského recyklace se nedá uniknout. Ovšem okulahodící malba sem skvěle padne a převažuje hodnotící misku vah k lehkému nadprůměru.
 • adevr
  Pokud to celé vezmu tak, že mistr Jodorowsky re rozhodl vytvořit parodii na své díla, je to opravdu zábava. A navíc ta úchvatné ztvárnění...
 • Good Games
  Good Games13.4. 22:33Showman Killer (paperback)
  Showman Killer patrí v sérii Majstrovských diel európskeho komiksu (MDEK) síce k tým slabším komiksom, ale ak ste fanúšikom Alejandra Jodorowskeho a hlavne jeho sci-fi počinov, tak tu nájdete všetky jeho časté ingrediencie a pravdepodobne sa budete pri čítaní dobre baviť. =►Celá recenzia◄=
 • louza
  Hrozná krávovina. Pulpová verze metabarona možná nevypadá z počátku až tak zle. Kromě toho, že je to těžká metabaronská parafráze, kterou už jsme několikrát viděli, zarazí Jodorowski hlavně naprosto přepálenými schopnostmi hlavního hrdiny a zaujme tajuplným nahozením hlavní linie. Skleněný zámek se bortí v okamžiku, kdy čtenář sezná, že čte zápletku vypadnuvší z pera Járy Cimrmana jemuž přes rameno našeptával Neil Gaiman. Jako sorry, ale to, v co tenhle příběh vygraduje už nezachrání ani nádherně malovaný vizuál s úžasně propracovanými fantaskními motivy. Ne že by to občas nebylo zábavné. Ale od knihy tohoto formátu a produkce bych čekal spíš trochu korektnější notu.
 • robur31
  První dva sešity jsou celkem povedené. Příběh se postupně buduje, má svoje tempo, nápady a zaujme. Zdá se, že autor měl dobré dny. U třetího sešitu, to vypadá, že dobré dny zmizely. Závěr se mi zdál chaotický, velmi rychlý a s prvky méně vhodné parodie. Kresba je zvolená velmi dobře a hodně příběhu pomáhá. Kniha rozhodně není přelomovou prací Jodorowského, ale nezklame. Na české poměry stále nadprůměrné dílko. Dal bych tak 70 procent.
29122