Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Koupit
Ray a Bron tvoří pár již několik let. Když se později v jejich společném životě objeví Rayina malá neteř Nessie, vnímají obě ženy její přítomnost jako šanci vybudovat si vlastní rodinu, jež je naplňuje nesmírným štěstím a radostí. Samy totiž nemají se svými rodinami, a především pak se svými sestrami, zrovna nejlepší vztahy. Bron se musí vypořádat se vztekem své mladší sestry Grace, která se na ni zlobí za to, že před pěti lety opustila domov i přísnou křesťanskou výchovu. Ray naopak neustále svádí bitvy se svou starší sestrou, svobodnou pracující matkou Amandou, které se nelíbí, že její dcera tráví čas ve společnosti Rayiny transgender přítelkyně Bron. Vztah, který dříve pro Ray i Bron představoval spásu a záchranu před rodinami, které je nedokážou přijmout takové, jaké jsou, se ale postupem času rozpadne. A právě v tomto okamžiku se hlavní protagonistky obrací na své sestry a pokouší se opravit zpřetrhaná pouta. Prázdnotu, kterou obě po rozchodu cítí, tak zaplňuje jiná láska, která dokáže být nesmírně hluboká i naplňující, přestože ji život dokáže velmi těžce zkoušet.

Scénář
Lee Lai
Art
Lee Lai
Obálka
Lee Lai
Překlad
Hana Vašková
Redakce
Gosia Ciernioch, Viktor Janiš, Michał Słomka
Žánry
ze života
ISBN/ISSN
978-83-63892-83-8 (Centrala)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
190 x 230 mm
Tisk
barevný
Váha
955 g
Stran
232
Cena
649 Kč
Originál
Stone Fruit (Fantagraphics, 2021)
 • Fry
  Fry admin16.6. 19:18Pecka
  Pecka - Originální 'coming of age' psychologické drama, založené především na vcelku obyčejných rozhovorech odrážejících každodenní vztahové problémy. Navíc tahle kniha je žhavou novinkou i ve světě, takže nezbývá než poděkovat Centrale že nás zásobuje originálními autorskými díly, které dost možná v blízké budoucnosti získají nejednu komiksovou cenu ... Za mě 4*!
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin26.3. 15:23Pecka
  Výborně "zahrané" emoční a psychologické drama. Přestože jsem se obecně měl problém s kýmkoli v příběhu ztotožnit, už dlouho jsem tak silně spolu s hrdin(k)ou necítil zoufalost z rozchodu...

  P. S. Škoda, že občas uteklo nějaké to písmenko mimo bublinu.

  Celkový dojem: 70%
12
 • Nexis
  Nexis17.6. 14:42Pecka
 • Fry
  Fry admin16.6. 19:18Pecka
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin26.3. 15:23Pecka