Str. 18
Str. 19
Str. 20

+ 11 dalších ukázek

Koupit
Hubert, introvertní muž středního věku, žije v Bruselu, ale nikdy si tam nezvykl. Každý víkend navštěvuje muzeum starého a moderního umění a hledá útěchu v obrazech. Jedna prostá příhoda dokáže jeho uzavřeným světem pořádně otřást.

Scénář
Ben Gijsemans
Art
Ben Gijsemans
Obálka
Ben Gijsemans
Překlad
Lenka Sovová
Redakce
Kasper Grubba, Kateřina Korábková, Michał Słomka
Žánry
ze života
ISBN/ISSN
978-83-63892-03-6 (Centrala)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
210 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
700 g
Stran
88
Cena
349 Kč
Originál
Hubert (Dargaud, 2016)
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš22.11. 23:06Hubert
  Moc krátké na to, abych se dostal pod povrch tomuto příběhu. Na druhou stranu jsem ještě nečetl minimalistický komiks, takže aspoň něco. 80 stran je prostě málo. Nic nemůže pořádně vyniknout, takže co s tím.... Kresba je dobrá, specifická a svým způsobem výrazná, ale jinak jsem si k tomuto komiksu neudělal vůbec žádný vztah a po 15 minutách četby ani jiného nelze čekat. Příběh tam nějaký je a hloubka taky, ale prostě je to krátké!
 • Skot
  Skot mecenáš18.7. 09:10Hubert
  Nadprůměrný komiks , minimum slov, spíše scénář k filmu. Vynikající kresba, škoda jen , že není delší a o Hubertovi nám neřekne ještě víc. Pocitová záležitost.
 • Gmork
  Gmork23.6. 19:24Hubert
  Zvláštní věc, komiks téměř beze slov a přesto dokáže čtenáře vtáhnout do své specifické atmosféry lépe než jiné mnohem ukecanější knihy. Komiks o tom, že samota nemusí být tak hrozná, pokud si ji člověk sám vybere, je s ní smířený a vyhovuje mu. Pokud bude Centrala i v budoucnu přinášet podobné komiksy, rád se stanu jejím oddaným fanouškem.
 • Fry
  Fry admin4.6. 23:13Hubert
  Hubert - Mistrovské dílo, artová záležitost, pocitovka ... Tenhle komiks na 99% není určen 'standardnímu' čtenáři. Nevěřím, že by jej takovýto čtenář dokázal ocenit, a podobně jako i jiná 'nestandardní' média může tohle dílo lehce zapadnout. Pokud však máte cit pro umění, vyznáte se alespoň trochu ve svém životě a od komiksu čekáte nevšední zážitek, tak jste tady správně ... Za mě 5*!
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš15.5. 13:56Hubert
  Zážitek jako z dobrého evropského artového filmu o osudech jednoho (neo)byčejného člověka. Jen je škoda, že je to svou formou jen taková jednohubka, které se díky tomu nepodaří zažrat tak, jak by asi byla schopna.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin20.3. 17:29Hubert
  Ano, přesně takové komiksy chci číst, kochat se jeho stránkami, jímat se nad osudy protagonistů a přemýšlet.

  Celkový dojem: 90%
5104