Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
NADIA, POMOCNÁ ZDRAVOTNICE PRO FIRMU V SOUKROMÉM VLASTNICTVÍ ZNÁMOU JAKO TRAUMA TEAM INTERNATIONAL, jako jediná přežila nezdařenou záchrannou misi, která se proměnila v přestřelku. Když Nadia kývne na to, že bude v práci pokračovat a zúčastní se chystané evakuační mise, netuší ještě, koho bude muset ze stého patra mrakodrapu plného ozbrojenců zachránit!

Obsahuje sešity série Cyberpunk 2077: Trauma Team #1-4 (září 2020 - prosinec 2020)

Scénář
Cullen Bunn
Kresba
Miguel Valderrama
Ink
Miguel Valderrama
Lettering
Andrea Nekvapilová
Barvy
Jason Wordie
Překlad
Filip Ženíšek
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Obálka
Miguel Valderrama
Žánry
adaptace, dystopie, sci-fi, válečný
ISBN/ISSN
978-80-7449-997-5 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
270 g
Stran
100
Cena
299 Kč
Originál
Cyberpunk 2077 #01: Trauma Team (Dark Horse Comics, 2021)
 • Mamut12
  Velice pěkně zpracovaný akční komiks. Zajímavé pojetí záchranářského týmu. Při čtení mě několikrát napadlo, jak by to asi vypadalo v dnešní době, kdyby přijela sanitka a z ní by vyskákali místo klasických záchranářů obrnění maníci se samopaly.
 • trudoš
  „J-jakej je to pocit?“
  „Takovej… platinovej.“
  Atmosférická jednohubka, která si nehraje na hlubokomyslný přesah, třebaže v sobě ukrývá mnoho pravdy o lidských hodnotách. Od začátku jsem se toho bál, protože komiksy na podporu prodeje videoher u mne prakticky vždy skončily neúspěchem. Tady se sice také nikdo neobtěžuje s tím, že by vás byť třeba jen větičkou zasvětil do historie kulis, ovšem ono to vůbec není třeba, jelikož souvislosti vám dojdou samy. Zároveň se přiznám, že mi naprosto učaroval motiv těžce ozbrojeného zdravotnického týmu, který je pro své klienty schopný podstoupit jakoukoliv oběť. Stačí nabité konto a pak už jde jen o to, jak moc „platinovej“ jste. Zápletka má jinak hodně blízko k filmu Zátah (nebo pro ty mainstreamovější Dredd) a ta dějová nekomplikovanost zaručuje, že čtenáře ani jedna stránka nenudí. Cullen Bunn se vážně vyznamenal.
  Takže ano, v hodnocení mírně nadsazuji, ale Trauma Team mi udělal takovou radost, že k němu prostě nedokážu přistoupit výrazně kriticky.