Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Na úsvitu žabího moru Ú. P. V. O. spojuje své síly s armádou a společně se pouštějí do pátrání a ničení žabích hnízd, roztroušených po celých Státech. Ocitají se tak na nejrůznějších, mnohdy bizarních místech, odstavenou lodí po- čínaje a prapodivným církevním shromážděním konče, nemluvě o místě, kde Hellboy na žabí netvory narazil poprvé – v troskách kdysi honosného sídla Cavendish Hall.

Obsahuje sešity série B.P.R.D. War on Frogs #1-4 (červen 2008 - prosinec 2009) a B.P.R.D. Revival z MySpace Dark Horse Presents #8-9 (květen 2008)

Scénář
John Arcudi, Mike Mignola
Art
Guy Davis, Karl Moline, John Severin, Peter Snejbjerg, Herb Trimpe
Ink
Guy Davis, Karl Moline, John Severin, Peter Snejbjerg
Barvy
Bjarne Hansen, Dave Stewart
Obálka
Mike Mignola, Dave Stewart
Lettering
Tomáš Náprstek, Martin Trojan
Překlad
Alexandra Niklíčková
Redakce
Ondřej Černý, Radek Chaloupka, Václav Dort, Ladislav Niklíček, Martin Trojan, Milena Vojtková, Barbara Warneke
Žánry
akční, dobrodružný, horor
ISBN/ISSN
978-80-7652-033-2 (Comics Centrum)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
158 x 239 mm
Tisk
barevný
Váha
505 g
Stran
144
Cena
599 Kč
Originál
B.P.R.D. #12: War on Frogs (Dark Horse Comics, 2010)
 • faster86
  faster8626.3. 08:48Ú.P.V.O. #12: Žabí válka
  5 členů týmu, 5 příběhů které jsou průřez různými žánry, hezký, když vyberu namátkou příběh s Abem tak ten se mi moc nelíbí ohledně kresby, ale zase je příjemně hororový ve stylu vetřelce... ono ať chytneme jakoukoliv sbírku povídek od mignoly a jeho kámošů tak nemůžete sáhnout vedle
 • Fry
  Fry admin26.2. 14:46Ú.P.V.O. #12: Žabí válka
  Ú.P.V.O. #12: Žabí válka - Obával jsem se že tato kniha bude pouhým intermezzem na cestě k blížícímu se finále, nicméně i když jsem se částečně nemýlil, celkově jsem více než nadšený. Příběhy fungují jak samostatně, tak i jako celek a v paletě různých stylů kresby nám všichni autoři zdatně dokazují, že ty opravdu dobré příběhy jdou napsat i na pouhých pár stránek ... Za mě 5*!
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin8.2. 00:04Ú.P.V.O. #12: Žabí válka
  Tohle je taková vyplňovačka série, ale zároveň odpověď na velkohubá prohlášení, že neexistují dobře vypointované krátké komiksové povídky a příběhy. Mohou existovat.

  Celkový dojem: 70%
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš28.1. 19:55Ú.P.V.O. #12: Žabí válka
  Žabí válka se vrací v čase zase o kousek zpátky, do začátků žabích problémů. V pěti povídkách se tak dozvídáme o individuálních misích některých členů Ú.P.V.O. a zároveň se tu taky nakousává problematika lidí proměněných na žáby. Každý sešit kreslil jiný autor včetně několika hellboyovských "nováčků", ale všichni dobře zapadají do Mignolaversa.
6105