Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Koupit
Tankerka se šťastně, i když dost složitě a divoce, po letech shledává s Ponorkou, svojí NKN - "nejlepší kámoškou nafurt". Ta před lety padla při jisté zběsilé akci, nicméně svoji smrt přežila a je opět zde. Ale... je... nějaká... divná. Přežila svoji smrt - a poznamenalo ji to. V sérii vysokooktanových epizod se Tankerka, Pilotka a Ponorka nalézají, rozcházejí a opět scházejí, aby jedna z nich došla ke konci své cesty. Která z nich to bude tentokrát? I po třiceti letech jsou naše děvčata (a Booga také!) stále stejně šťavnatá, sexy a stejně šílená? Možná pijí méně piva, ale o to více střílejí. Policii mají rády asi stejně jako vy, o armádě nemluvě - a oběma pořádně zatopí. Jak, proč a co jim z toho kápne? To se dočtěte sami!

Obsahuje sešity série Tank Girl: Two Girls One Tank #1-4 (květen 2016 - srpen 2016)

Scénář
Alan Martin
Kresba
Brett Parson
Ink
Brett Parson
Lettering
Vladimír Lederer
Barvy
Ned Ivory, Brett Parson
Překlad
Kristýna Somerová
Redakce
Zdeněk Kárník, Emanuela Kulito
Obálka
Black Frog
Grafické úpravy
Vladimír Lederer
Žánry
steampunk, underground, válečný
ISBN/ISSN
978-80-257-3319-6 (Argo)
978-80-7363-449-0 (Dokořán)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
170 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
542 g
Stran
102
Cena
499 Kč
Originál
Tank Girl: Two Girls One Tank (Titan Comics, 2016)
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš2.1. 16:32Tankerka: Dvě holky, jeden tank
    Ještě větší blbost než kniha jedna. Když to vyšlo, myslel jsem si, že jde o dvojku, ale ona je to vlastně nová "moderní" Tankerka. Jenomže nenechte se mýlit, nová neznamená opravdu nová. Je to prostě rozpoznatelný rukopis 90-ové Tankerky v novém hábitu. Kresba je sice hezká, ale když jsem to četl, tak mi ta kresba spíš vadila a rušila mě. Pokus o vtipy se nedařil a přišlo mi to celé jako parodie. Ano, někdo může říct, že to je vlastně celé parodie, ale já tím myslel parodie z pohledu tvorby, čili pokud to měla být parodie, tak pro mě to je de facto parodie parodie. Nepovedlo se to, zkratkovitost a nezáživnost s pokusem o macho vtipy. Před 20 lety možná, dnes už ne. To už tady bylo. Pro mě jedna velká nuda.
  • Dinik
    Myslím, že druhá kniha je mnohem stravitelnější pro všechny, i pro ty, kterým se první příběhy nelíbily. Je to stále ujeté a absurdní, ale zábavnější formou. I ten příběh je docela fajn.