Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Žoldnéř je pro všechny válečníkem bez minulosti. A pokud opravdu nějakou má, nikdo jiný ji nezná. Záchrana chlapce uneseného fanatickými sektáři však Žoldnéře donutí oživit si vzpomínky z vlastního dětství. Bude to souboj s časem. Náš hrdina se opět střetne s podivnými netvory a bude muset sáhnout k osvědčeným trikům, aby malého chlapce zachránil ještě předtím, než ho zfanatizovaná sekta učiní svou další rituální obětí. Stejně tu ale něco nehraje. Co nebo kdo přesně stojí za chlapcovým únosem? Jako obvykle Žoldnéřovi s odpovědí na tuto otázku pomůže Nan-taj.

Kromě samotného příběhu obsahuje také ilustrovanou přílohu, jenž čtenáři umožní nahlédnout do autorova procesu tvorby.
České vydání vychází dle tzv. "The Definitive Editions" vydávané v USA nakladatelstvím NBM.


Scénář
Vicente Segrelles
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Jiří Pešek
Redakce
Filip Gotfrid, Martin Kužel
Obálka
Vicente Segrelles
Malba
Vicente Segrelles
Žánry
dobrodružný, fantasy, mytologický
ISBN/ISSN
978-80-7449-890-9 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
240 x 320 mm
Tisk
barevný
Váha
700 g
Stran
64
Cena
299 Kč
Originál
El Mercenario #04: El sacrificio (Norma Editorial, 1988)
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš2.1. 17:45Žoldnéř #04: Oběť
  Zase mě Segrelles dostal. Nevím proč, ale já se toho světa nemůžu nabažit a čekám další a další příběhy. Kresba opět parádní, děj byť jednoduchý, je dobře zmáknutý a posouvá nás konečně dál. Bonusy zase super. Co dodat, správná dobrodružná komiksová literatura. Buď to berete anebo ne, nic mezi.
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš7.12.2020 07:18Žoldnéř #04: Oběť
  Mňa táto séria proste baví a bavila ma aj štvorka. Po jednotke som sa zmieril s tým, že Vicente Segrelles robí úžasnú maľbu, ale priemerné scenáre. A odvtedy som sa nad tým nejako extra nezamýšľal a radšej som si užíval strmhlavý let, ktorý je fakt namaľovaný prekrásne a akoby to nestačilo, ešte mohutnejšie ho vylepšuje crewácke prevedenie a rôzne bonusy: tvrdé dosky, atypické rozmery, masívne a v neposlednom rade atraktívne autorove dodatky.
 • Good Games
  Good Games13.10.2020 23:59Žoldnéř #04: Oběť
  Žoldnéř 4: Oběť je skvelo namaľovaným dielom, v ktorom je ale aj dostatok akcie, oblúd, súbojov a nápaditých krvavých detailov. Ubehne to extrémne rýchlo. =►Celá recenzia◄=
 • adevr
  Tohle byl hodně jednoduchý příběh, ale i smutný... naštěstí je to součást něčeho většího... ale ty malby, to je nádhera. A jako bonus, některé z autorových příšer vytvořené po jiné publikace, takže mohu jen doporučit.
 • Olwen
  S příběhem problém nemám. Někdy jednoduchost není na škodu. Sin City má taky primitivní příběhy a je to paráda.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin18.9.2020 15:25Žoldnéř #04: Oběť
  Souhlas s cyboyem. Malba parádní...

  Celkový dojem: 40%
 • louza
  Události v předchozích dvou knihách vygradovaly do odvety jíž musí Žoldnéř čelit zrovna v té nejnevhodnější chvíli. A sice když je na záchranné misi chlapce, který se stal její obětí. Kniha není ani tak pokračováním jako další kapitolou předchozích částí a je jen elementární součástí většího celku do něž Segrelles už od dvojky začal své dílo překlápět. Tady už je trochu na překážku, že dílo nevychází po větších kusech, ale na jeho kvalitě to naštěstí nic neubírá. Autor nastiňuje detaily, které chce v budoucnu rozpracovat, takže se nezbývá než těšit.
 • Dinik
  Pribeh neexistuje, malba opet uzasna. Vlastne uz to kupuji jen kvuli ni.
 • cyboy
  cyboy mecenáš12.9.2020 07:49Žoldnéř #04: Oběť
  O pribehu nema cenu psat, malba jako vzdy paradni.
  Ackoliv autoruv zamer chapu, tak stejne nemuzu jit s hodnocenim vys. Svazat obrazy vagnim slovem proste nestaci.
101271
 • Const.ex
  Ten detail pro kresbu a funkci je famózní. Když mniši dávají nálože do pukliny v balvanu, jehož výbuchem chtějí uvolnit cestu vodě, tak mají na obou stranách pukliny natažené lana s látkou, která má za úkol odvádět pryč vodu, která už teče vrchem. Takže nálože nenavlhnou. Koukal jsem na ten panel asi 10 minut. Paráda!