Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Když se na Emu s prosbou o pomoc obrátí jeden z místních běsů, vede následné pátrání až k překvapivému zjištění, že se proti ní možná obrátila i jedna z jejích nejlepších přítelkyň. Ema si uvědomí, že zatímco se snažila zamezit hrozbám přicházejícím z vnějšího světa, začal dost možná mnohem větší problém klíčit přímo v jejím rodném kraji.

Obsahuje sešity série Harrow County #21-24 (březen 2017 - červen 2017)

Scénář
Cullen Bunn, Chris Schweizer
Kresba
Tyler Crook, Chris Schweizer
Lettering
Václav Dort, Tomáš Náprstek, Martin Trojan
Barvy
Tyler Crook, Chris Schweizer
Překlad
Alexandra Niklíčková
Redakce
Ondřej Černý, Ladislav Niklíček, Milena Vojtková
Obálka
Tyler Crook
Grafické úpravy
Václav Dort, Martin Trojan, Barbara Warneke
Žánry
horror, mytologický
ISBN/ISSN
978-80-7652-019-6 (Comics Centrum)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
158 x 239 mm
Tisk
barevný
Váha
468 g
Stran
128
Cena
599 Kč
Originál
Harrow County #06: Hedge Magic (Dark Horse Comics, 2017)
 • james89
  Kresba super, ale příběh na mě nepůsobil jak první knihy. Tohle bylo furt dokola "jo a ne"....
 • Fry
  Pochmurný kraj #06: Hájení - Na tuhle kapitolu jsem se docela těšil. Přece jenom, když se dva kamarádi, nebo v tomto případě kamarádky postaví proti sobě, má to takovou tu pachuť nevyhnutelnosti a zmaru, že nic nebude jako dřív. Nicméně mě to neuchvátilo a na vině je klasicky dělení příběhu do čtyř kapitol. Naštěstí za rok touto dobou už bude po všem ... Za mě 3*!
 • karl173
  karl173 mecenáš12.9.2020 18:32Pochmurný kraj #06: Hájení
  Mě si už tato série získala a další díl to jen potvrdil. Opět parádně nakreslené. Scéna v dešti byla jedna z nejlepších atmosférických kreseb, kterou jsem kdy viděl. Příběh je též napínavý a jsem velmi zvědavý co se bude dít dál. Ovšem jak píše Norri, škoda že to vždycky tak rychle uteče a po zaklapnutí knihy si člověk uvědomí, že zase bude čekat půl roku na další. 5*
 • Norri
  Já mám prostě tuhle sérii rád a dobře se mi čte. Kdyby jenom ty knihy nebyly tak krátké. Tento díl je evidentně prvním výkopem grandiózního finále. Kresba i atmosféra je i tentokrát luxusní! Těším se na pokračování a těším se, až si to dám celé pěkně od začátku.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin7.9.2020 10:05Pochmurný kraj #06: Hájení
  Mě tenhle díl naopak celkem bavil. Téma vztahu dvou čarodějek a "veřejného mínění", stejně jako otázka vypořádávání se s běsy a tím, co je jiné, bylo fajn.

  Celkový dojem: 70%
 • cyboy
  Koupeno ze setrvacnosti. Kvalita setrvale klesajici. Jsme kamaradky, nevime jestli jsme kamaradky, nejsme kamaradky, jsme kamaradky.
  60%
61451