Ukázka
Ukázka
Ukázka
Koupit
Londýn je pod sněhem a naši hrdinové jsou v pěkné bryndě. Jejich slavný učitel jim dal za úkol dohlížet na mladého lorda zamilovaného do hezké kabaretní zpevačky a naši detektivní nováčci se záhy ocitnou tvárí v tvár podsvětí East Endu…

Zpočátku rutinní úkol se promění v noční muru. Naši hrdinové budou mít v patách děsivého Bloody Percyho a budou muset prokázat velkou dávku odvahy i vynalézavosti, aby si zachránili kuži – i kuži svých dvou chráněncu!

Scénář
Jean-Blaise Djian, Olivier Legrand
Předloha
Arthur Conan Doyle
Art
David Etien
Barvy
David Etien
Obálka
David Etien
Lettering
Jiří Nevěřil
Překlad
Jitka Musilová
Redakce
Zbyněk Froněk, Jan Havlíček (Gmork), Jiří Nevěřil, Josef Vybíral
Žánry
detektivka, dětský
ISBN/ISSN
978-80-8809-852-2 (Josef Vybíral)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 297 mm
Tisk
barevný
Váha
275 g
Stran
56
Cena
199 Kč
Originál
Les quatre de Baker Street #03: Le rossignol de Stepney (Vents d'Ouest, 2011)
 • Hanussen
  Tímhle dílem se laťka posunula o něco výš. Dobrá detektivka.
 • SickNail
  Zatiaľ asi najlepší diel. Temné prostredie Čtyřke náramne pristane.
 • perak
  Po druhém díle, který mne moc nebavil, jsem si zde spravil chuť. Dobrodružné a napínavé vyprávění, kde je úloha mladých hrdinů, spolu s jejich schopnostmi, lépe vystižena a dokonce i SH zde má zajímavou úlohu, tak typickou pro něj. A dokonce i profesor M zde v cilffhangeru vystrkuje drápky.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš2.1.2021 17:51Čtyřka z Baker Street #03: Slavík ze Stepney
  Tohle už si reputaci napravilo, ale výpravnost jedničky to nemá. Přesto to bylo pořád dost temné a drsné - na poměry série. Příjemné zvraty a dobrodružství. Kresba jako vždy na výbornou.
 • Norri
  Třetí díl se po politickém dobrodružství vrací ke starému dobrému londýnskému podsvětí. Naše partička malých detektivů z East Endu dostává od Sherlocka Holmese nový úkol, který se však nečekaně zkomplikuje a zamotá. Scénář je opět perfektní a dobře vybalancovaný mezi klukovským dobrodružstvím a detektivkou. Dobře funguje i chemie mezi hlavními hrdiny, kteří se mezi sebou neustále vzájemně dobírají, ale když na to přijde, tak se na sebe mohou spolehnout. Kresba je stále hodně barevná a hravá, ale k tomuto stylu příběhu to prostě sedne. Moc pěkně jsou zde také rozfázované honičky a souboje.
 • Good Games
  Good Games mecenáš21.9.2020 22:50Čtyřka z Baker Street #03: Slavík ze Stepney
  Zatiaľ najlepší diel série! Pestré prostredia, viac akcie, zákerný protivník a dostatok priestoru tu tentokrát dostane aj Sherlock Holmes a doktor Watson. Inteligentná dobrodružno-detektívna zábava. =►Celá recenzia◄=
 • faster86
  tohle už se mi líbílo o hodně víc než druhý díl, probíhá tu nějaká detektivní práce, objevují se velké postavy ale pořád je tu hlavní tahák propracovaná kresba se spoustou detailních střípků
 • cyboy
  Podobne jako druhy dil, jen je tu vic Sherlocka, coz je fajn.
  70%
 • Gmork
  V tomto díle se autoři inspirovali povídkou Skandál v Čechách a jde určitě o nejlepší díl z toho, co tu zatím vyšlo. Tak přeji klukům, Charlie a Watsonovi čtenářský zájem, ať tu můžu příští rok pochválit díly 4 a 5, které jsou taky výborné. V dalších dílech se série stále více vzdaluje dětskému čtenáři a cílí na dospěláky. Ve čtvrtém díle už o sobě dá vědět i ďábelský Moriarty.
18153