Koupit
Mladí Titáni: Návrat Donny Troyové (Původně vycházelo od srpna do října 2005)
Donna Troyová byla zosobněním srdce a duše Mladých Titánů. Její smrt ochromila celý tým, bez jejího vedení a zářného příkladu si Titáni připadali ztracení. Teď se však dozvídají, že Donna žije. Dříve mezi ně vnášela svou přítomností světlo, teď ale hrozí všem smrtí. Dokážou ji Mladí Titáni přimět, aby se rozpomenula na své bývalé já, než dojde k naplnění jejího osudu?

Mladí Titáni #1 (Původně vyšlo v únoru 1966)
Mladí Titáni se přidají jako dobrovolníci k Mírovým sborům, ale zjistí, že se upsali něčemu mnohem nebezpečnějšímu, než očekávali. V Jižní Americe se setkají s Šelmím bohem Xochatánu!

Hřbety jednotlivých svazků pak postupně tvoří ucelený obraz od Alexe Rosse.

Obsahuje sešity sérií DC Special: The Return of Donna Troy #1-4 a Teen Titans #1


Scénář
Robert G. (Bob) Haney, Phil Jimenez, Chuck Kim
Art
Nick Cardy (Nicholas Viscardi), José Luís Garcia-López
Ink
George Pérez
Barvy
Martin Breccia, Lee Loughridge, Nestor Pereya
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Hana Vrábelová (Šimečková)
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-83-8199-327-2 (BB/art s.r.o.)
978-83-8199-327-2 (Eaglemoss Collections)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
178 × 266 mm
Tisk
barevný
Váha
428 g
Stran
128
Cena
269 Kč
Originál
Teen Titans: The Return of Donna Troy (DC Comics, 1966, 2005)
 • Darth Raelchi
  Další nic moc DCKK, postavy nudné a nezáživné. Příběh nějak šel a kresba taky, ale jinak nic moc. Kdy už to skončí.
 • Tyfus
  Klasika DCKK - chaotický příběh vytržený z kontextu. Vůbec nic mi to nedalo, protože nevím o čem to bylo.
 • Spacecore
  Když jsem se prodíral Infinity krizí a všema tie-inama s ní souvisejícíma, přesně tohle jsem vynechal. Protože jsem to četl anglicky a tohle mi přišlo až moc komplikované abych tomu věnoval svůj čas a energii. Navíc už jsem se chtěl pustit přímo na Infinity Crisis a tenhle book tomu přímo předcházel. No a pořídil jsem si to nyní v češtině a nelituju, že jsem se tomu vyhnul :D Příběh je fakt zamotanej, klišoidní a nudnej. Zachraňuje to pouze kresba, která je tak příjemně přeplácaná a je na co se dívat. Ale scénář je slabota no. Restart samotné Donny a její umístění do tehdejší podoby DC vesmíru funguje, ale jen chvíli, protože je to natolik nevýrazná a nezajímavá postava, že jí už v dalších krizích a eventech nikdo moc nebral. Tady je dá se říci její pomyslný vrchol v důležitosti, což je fajn, ale jinak je to fakt podprůměr. 2,5
 • hroubek
  Špatenka. Je smutné, že je tento komiks dost tenký a mě jeho přečtení trvalo tak dlouho. Nemohl jsem se opět začíst a nebavilo mě to. Příběh je překombinovaný plný nezáživných dialogů a má divné tempo. Nebavilo mě to. Ke konci to bylo o dost lepší, jelikož přišla akce a vysvětlování co a jak. Ale i tak velké zklamání.
 • Lenny
  Klasickej trope "hrdina s vymytým mozkem" obalenej tunou kosmickýho bulštiu. Donnu Troyovou moc neznám, podle všeho má X retconovaných originů, s kterýma Jiminez nějak pracuje, a já se absolutně nechytal. Jsou tu vesmírní Titáni (aka narcističtí blbci), kteří mají cíl A, ale přitom dělají B. Je tu hromada Mladých Titánů, která dělá křoví . Je tu spousta nudných keců a jakože velký finále, který bylo totálně o ničem. Ať už to DCKK skončí, výběr je poslední dobou fakt peklíčko.
1574