Po zákeřném Morlunově útoku leží Petr Parker v nemocnici na pokraji smrti. Je v bezvědomí a neschopný zastavit upírského nepřítele... Zdá se, že tentokrát Spider-Man svému temnému osudu neuteče. Jenže přestože člověk umírá, pavouk stále žije, a tak se Petr Parker ve své hlavě vydává na bizarní cestu, která navždy promění jeho život.

Obsahuje příběh:
Ten druhý, 2. část

Hřbety jednotlivých svazků postupně tvoří ucelený obraz od Marko Djurdeviče.

Obsahuje sešity sérií Friendly Neighborhood Spider-Man #3-4, Marvel Knights: Spider-Man #21-22 a Amazing Spider-Man #527-528.


Scénář
Peter David, Reginald Hudlin, J.Michael Straczynski
Kresba
Mike Deodato Jr., Pat Lee, Mike Wieringo
Ink
Dream Engine, Karl Kesel, Joe Pimentel
Lettering
Rui Alves, Paulo Cesar Tavares
Barvy
Dream Engine, Matt Milla, Paul Mounts
Překlad
Pavel Švanda (Ninjer)
Redakce
Changer the Elder, Alena Mikulíková
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2612-3169 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 265 mm
Tisk
barevný
Stran
152
Cena
249 Kč
Originál
Spider-Man: The Other Part 2 (Marvel Comics, 2005, 2006)
 • Darth Raelchi
  Jak v předchozím hodnocení, prostě příjemná zábava. Mě to bavilo, ale je to prostě takové počteníčko. Proč ne.
 • Moon
  Má to spád, napětí a zábavnost.
  Kombinace temnější atmosféry s vtipkujícím spidermanem funguje.
 • NextOne
  Za mě byla tahle dvoudílná série opravdu TOP
 • Delphín
  ,,Jsi sám sebou, nebo jsi mnou? Jsi člověk, který snil o tom stát se pavoukem, nebo pavouk, který snil o tom stát se člověkem?“
  Pokračování první části pokračuje v opravdu hodně velkém tempu. Zatím co první půlka je více filozofická a depresivní, od druhé poloviny dostaneme zpět toho hláskujícího Spider-Mana, leč samozřejmě prvotní nádech nevymizí, naopak, skvěle se s ním po celý komiks pracuje. Je velká škoda, že se více neřešilo Peterovo záhadné smrtelné onemocnění. Tato dějová linka tím tak byla vesměs pohřbena, svůj smysl ale rozhodně měla. Ať už máte více rádi toho temnějšího Petera, nebo naopak toho hláškujícího, zde si užijete oboje. A jedná se geniální kombinaci!
 • hroubek
  Jsem hodně spokojený. Trochu jsem se oprostil od toho, jak je to vyhnané do extrému a užil jsem si to naplno. Scénáristé to dobře rozehráli a taky i zakončili. Nepůsobí to křečovitě a svým způsobem jsou tam naznačené věci co budou mít v budoucnu význam. Velmi mi sedla civilní rovina. To jak všechno vnímá MJ a May je výborně napsané. Dobře se do příběhu zapojují Avengers, pro které je to zas jiná zkušenost. Tento komiks se četl dobře. Má spád, napětí, vtipy a posouvá Spider-man někam dál. Jsem rád, že tvůrci zkusili vymyslet něco nového, nečekaného a zajímavého. Za mě rozhodně palec nahoru.
 • cyboy
  Druha kniha je trochu lepsi, nez prvni, ale fakt je, ze se v ni dohromady nic nevyresi a zustava vic otazek, nez odpovedi. Mozna za to muze to roztristeni deje do tri ruznych serii, ale pohromade to moc nedrzi. Treba cela ta linka s Peterovou nemoci je vlastne uplne zbytecna a skoro to vypada, ze ani Straczynski si s ni nevedel rady.
  60%
1098