Neustále rostoucí marvelovská sbírka pavoukovitých bojovníků se opět rozrůstá! Po několika letech skrývání nastal pro senzační Silk konečně čas zaujmout své místo mezi superhrdiny Domu nápadů!

Jako mladou dívku pokousal Cindy Moonovou tentýž radioaktivní pavouk, který kousl Petra Parkera, což jí dalo schopností podobné těm, jaké má úžasný Spider-Man. Dokáže přilnout ke stěnám, předvídat nebezpečí a snovat pavučiny z konečků prstů! Nyní se houpe mezi newyorskými mrakodrapy jako Silk!

Obsahuje příběh:
Život a doba Cindy Moonové

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý druhý týden.

Obsahuje sešity sérií Amazing Spider-Man (Vol. 3) #4 a Silk (Vol. 1) #1-7


Scénář
Dan Slott, Robbie Thompson
Art
Tana Fordová, Stacey Leeová, Annapaola Martellová, Humberto Ramos
Ink
Victor Olazaba
Barvy
Edgar Delgado, Ian Herring
Lettering
Rui Alves, Petr Schwarz
Překlad
Kateřina Tichá
Redakce
Changer the Elder, Alena Mikulíková
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Stran
184
Cena
249 Kč
Originál
Silk: Life and Times of Cindy Moon (Marvel Comics, 2014, 2015)
 • Moon
  Už je tu trochu přepavoukováno.
  Jinak Silk jako postava je zajímavá a má své kouzlo. Nicméně i tak mi trochu přišla jako vycucaná s prstu.
 • hroubek
  Kéž, by v Česku někdo vydal zkompletovaný Spider-Verse. Štve mě, že už nevychází omnibusy( pro český trh samozřejmě) a taky, že žádný nakladatel nechce vydávat ty velké a důležité eventy. Ale teď zpět k hrdince Silk. Za mě spokojenost. První příběh od Dana Slotta je pecka a mě jen mrzelo, že jsem nemohl číst více. Zbylá část komiksu šlape velmi dobře a hezky mě pobavila. Sice bych ocenil jednotnou kresbu, ale to už je takový detail. Komiks má super tempo, neurazí a opět splňuje to co má. Jsem spokojený a NHM má skvělé období.
 • cyboy
  Podobne prazdne jako Kamala. Misty jsem mel pocit, ze ctu Kamalu, protoze je to desne zamenitelne. Bylo by hrozne fajn dostat neco, co se alespon snazi byt originalni. Tohle je jen holcici verze Spider-Mana, krizena s Kamalou.
  Jameson evidentne zamestnava vsechny pavouci hrdiny ve meste, zaporaci na ni skacou odnikud, az mate pocit, ze ani nedojde domu apod. Zalostne nedostatecne, ale evidentne to dnes k uspechu staci.

  Strasne slabe, prazdne, jedouci podle ocividne modni sablony, ktera privedla na svet i parady jako New New Warriors.
  50%
2981