Připravte se poznat Jamieho Madroxe alias Multiple Mano. Je stálým, poněkud oprsklým členem vládou sponzorovaného týmu X-Factor a šéf X-Factor Investigations.
Dá se říct, že žádný druhý takový na světě není.

Známý scenárista Peter David v kultovní minisérii Možnost volby, která odstartovala nový věk x-factorovských komiksů, představí Jamieho Modroxe ve zcela novém světle. Hrdina zakládá soukromou detektivní agenturu přímo v srdci mutantské čtvrti Mutant Town. Netrvá dlouho, a musí se potýkat s děsivou vraždou... svou vlastní! Madrox bude muset využít své výjímečné nadání a zjistit, kdo... nebo co přesně stojí za smrtí jeho duplikátu. Připravte se na jeden z nejlepších marvelovských mutantských příběhů.

Obsahuje příběhy:
Madrox alias Multiple Man
Možnost volby

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý druhý týden.

Obsahuje sešity sérií Giant Size Fantastic Four #4 a Madrox #1-5


Scénář
Chris Claremont, Peter David, Len Wein
Art
John Buscema, Pablo Raimondi
Ink
Andrew Hennessy, Joe Sinnott
Barvy
Brian Reber
Lettering
Rui Alves, Petr Schwarz
Překlad
Changer the Elder
Redakce
Mirka Jarotková, Karolina Matysová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Váha
573 g
Stran
152
Cena
249 Kč
Originál
Madrox: Multiple Choice (Marvel Comics, 1975, 2004, 2005)
 • louza
  Slušné. Zejména pokud to vztáhneme k tomu, jak moc za vlasy přitažená je schopnost Multiple Mana. Napsat na základě takový kraviny regulérní funkční detektivku mající spád, nápad, švih a nádavkem i rebelující atributy jež si z noirových klasik dělají srandu, je opravdu výzva. Davidovi se to povedlo a nádavkem ještě přihodil zábavnou vedlejší linii s velmi neklasickým záletem. A vlastně neurazil ani FF speciál s prvním výskytem. Je vidět krásný kontrast, kam se za tu dobu komiksy pohnuly. Paráda. Náhubek pro všechny co tvrdí, že nemohou číst superhrdinský komiks protože...
 • Moon
  Velice zajímavé čtivo. Hlavně díky schopnosti hlavní postavy, která je ještě zpestřená tím, že jeho kopie přebírají i nějakou jeho povahovou vlastnost, což vytváří zajímavé situace.
 • Darth Raelchi
  Slušná komiksová porce. Něčím je to zajímavé a něčím zase ne. Polo-noirové zázemí a takový lidský přístup mi tam přišel víc než vhod a vidět tak superhrdiny v každodenním životě tady docela sedlo. Zajímavé sledovat ten přerod ze 70. let do nového tisíciletí. Tady se na supráky moc nehraje a každý může mít kdejakou schopnost ve své podstatě. Takhle to na mě působilo. Bohužel se mi to ale blbě četlo a strašně jsem se ztrácel. Od 3. sešitu to jelo moc sešupem a najednou nevím vocogou. Dost často jsem se musel vracet, abych ti souvislosti pochopil. Nakonec zvítězí klasické lidské popudy. To Davidovi musím nechat, že umí napsat lidské a procítěné příběhy. Tenhle by si ale zasloužil delší psaní. Postupně odkrývat zákoutí Madroxe. Takhle je to moc naservírované a do určité míry se počítá s čtenářovou gramotností a tam kde ona gramotnost selže, tak platí zlatá odpověď, vždycky to dopadne jako suprácký komiks. Strašně moc nevyužitý potenciál v určitých prvcích. Pro mě je to teda průměr, ale solidní.
 • hroubek
  Multiple Man je další z řady postav, o které nevím vůbec nic. A to je na tom to nejlepší. Přistupuji k tomu otevřeně a bez velkých očekávání. Prostě jako nepopsaný list papíru. Komiks se povedl, a velmi dobře dokáže prodat hlavního hrdinu, jenž je zajímavý a jeho potenciál je skoro nekonečný. Dost mě sedlo jak tvůrci pracují s hlavním hrdinou, a bavila mě i vedlejší linka v New Yorku. Co mě moc nesedlo bylo vyvrcholení hlavní linky, protože to bylo trochu moc ujeté a navíc to rozbouralo tu civilnost, kterou to celou dobu budovalo. A je to škoda, protože tady "malá věc" mi ten konec zkazila. Multiple Man je povedený komiks a je to fajn seznámení s postavou, která není tolik známá.
 • cyboy
  Ale jo, tohle celkem uslo. Minimalne je to dalsi seznamovacka, takze svoji roli to plni.
  EDIT: Znovu jsem to prolistoval a i kdyz jsem to cetl v patek, tak uz prakticky nevim o cem to bylo. Nakreslene je to ale pekne.
  60%
51462
Četl/a (35)
81splinter, Alfred, Azik2586, calvin10, Carnage, Craxx, cyboy, dajik, Darth Raelchi, Deckard, Doppelganger, hroubek, Hugin, invape, Izmir Čupr, Jay-jay, jh666, KdG, Keno, Lachvos, lantan1, Mariomichal, Martinb, Mercurio, mineralk, Moon, Paldini, Procky, punisher, raenius, Symbi, trudoš, TZcomics, VskPrzk, zlejzmrd
(123)
2scha, 81splinter, Abe, Al0f0k, Alfi, Alfred, Alikkk, Azik2586, Beng.D, blackJag, bmc75, calvin10, Carnage, Cever, ConanVJ, Craxx, CSE_AC/DC, cyboy, dajik, Dali, deadpool, Deckard, deefha, DegiCZ, Dexir, disclose, DKoscik, Doppelganger, DracoAn, erik, fifas, filemon, Filip123, Fox01, FumarEnPipa, Glumal, hahahoho, hlavathor, Honzin, hroubek, Hugin, hugosnowden, Idy, Infarkt, invape, Izmir Čupr, JackOneil, James, Jay-jay, jh666, Jimbeam90, Joshua_T, kadas97, Karel Sec, karl173, KdG, kendor007, Keno, Kiwi1902, komik.sx, komiksák007, krupan, kucik, Lobok257, luky.kuky10, Lukyn2810, Mariomichal, Martinb, Marvin, Matio, Maty48, MB, me, meffis, Mercurio, merhyx, mimo_provoz, mineralk, miuanek, Montiseus, monty.cl, Moon, MP, Mr.Ward, namdnas, NecRoman, Nevimtrebastofi, Nightmare, nx, Nyxxie, Olesh, Paldini, pearlxjam, pechna, plema, Poseidon1978, Procky, punisher, Radkos, raenius, Rumburaq, S313, Saran, Skot, slavik38, StressCZ, suricattaontheway, Symbi, tacmud, TheoDread, Tialster, Tomasino79, trudoš, Tyfus, TZcomics, vranakx, Vrtule, VskPrzk, xintax, yogi, zdennanek, zdoog, zlejzmrd
Chce (9)
Badgu.y1902, delsemela, Denis1996, GeorgeeW, gezic, Jason2808, Premek, Sebastian the wise, sleepless
Shání (3)
gezic, JaroKakashi, NikkiKonig