Čtyřlístek #674-675: V zemi bílého slona
Čtyřlístek1. vydánísrpen 2019série Čtyřlístek 657/719
0
...
...
...
...
+ 3 další ukázky
Dvojčíslo časopisu Čtyřlístek:

V zemi bílého slona - Tomáš Srb, Jaroslav Němeček. V prvním příběhu si Čtyřlístek zajede až do dalekého Thajska. Zde pomůže mocnému králi přelstít proradného rádce a setká se s legendárním bílým slonem.

Hubert & Hugo - Nikkarin. Hubert s Hugem v novém dobrodružství navštíví starý horský hotel, který skrývá nejedno tajemství a kde tak trošku straší.

Morgavsa & Morgana: Jezerníci - Petr Kopl. Tentokrát se s Morgavsou a Morgankou vrátíme v čase. Jedou totiž vrátit malého dráčka na Island. Přečtete si ztracenou kapitolu z jejich starého dobrodružství! A uvidíte Lochnesku!

Kde se vzaly vltavíny - Hana Lamková, Jaroslav Němeček. Ve druhém příběhu pak naši kamarádi sehrají pro děti na letním táboře divadlo o tom, jak vznikly vzácné jihočeské vltavíny. A navíc dopadnou i dva jejich nelegální hledače.

Tryskošnek - Snail on the Moon - Dan Černý. S Tryskošnekem se podíváme hodně daleko. Až na vzdálený Měsíc, kde se společně s Píďou bude pídit po stopách prvních lidí, kteří zde před půl stoletím přistáli.

Číslo 14-15/2019, ročník 51.

Scénář
Nikkarin, Dan Černý, Petr Kopl, Hana Lamková, Tomáš Srb
Art
Nikkarin, Dan Černý, Petr Kopl, Jaroslav Němeček
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Radim Krajčovič, Irena Vorlíčková (Matěnová)
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-4219
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Hmotnost
158 g
Tisk
barevný
Stran
64
Původní cena
69 Kč