Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Klasika erotického komiksu od italského mistra žánru Mila Manary - kompletní dvoudílný příběh. Který z mužů nechtěl mít v pubertě schopnost být neviditelný? Aby se dostal do dámských sprch a jiných fascinujících míst? Hrdinovi tohoto komiksu se to podařilo. Vynalezl úžasnou mast, která mu zaručuje naprostou neviditelnost. Pomocí ní se snaží dostat k ženě svého srdce, baleríně Beatrici... jenže se mu stále plete do cesty její sekretářka, svůdná Medunka. Navíc má m ast jednu drobnou vadu. Silně voní po karamelu.

Obsahuje dvě původně samostatné alba erotického komiksu Butterscotch v jedné knize.

Scénář
Milo Manara
Art
Milo Manara
Barvy
Milo Manara
Obálka
Milo Manara
Lettering
Alena Tejnická (Sarah)
Překlad
Michaela Šmakalová
Redakce
Boris Hokr, Jiří Pavlovský
Žánry
erotický, humorný
ISBN/ISSN
978-80-7449-596-0 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
586 g
Stran
112
Cena
449 Kč
Originál
Butterscotch (Nantier Beall Minoustchine, 1986, 1995)
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš3.4.2020 20:50Vůně neviditelného
  Mám s čistě erotickým žánrem problém. Ne, nepřijde žádná Freudovská analýza, jen úplně nevím, jak to hodnotit. Z globálního hlediska je to totiž tenhle book jen "ptákovina" o ničem s celkem fajn kresbou. Na druhou stranu by asi člověk při hodnocení měl žánr zohlednit, přeci jen Garfieldovi a Z pekla taky dám pět hvězd a srovnávat je úplně nemůžu. Co je ale tím předmětem hodnocení u tohohle? Zábava? Jestli to přinese nějaký rajc? Je fakt, že jako adolescent bych se asi pobavil o dost víc a nemůžu Manarovi upřít, že v tradičním vynalézání filmových či jiných erotických souputníků, kterak navléct scénář na co nejvíc styků je celkem rafinovaný a koncept s neviditelným milovníkem dost neotřelý. Takže to dnes nechám v nadprůměru, ale nákup Manarových čistě sólových věcí už budu do budoucna dost vážit.
 • VanTom
  Lehkonohá erotická komedie podobně jako Klik staví na jednom fantaskním nápadu a navazujících prasečinkách, k nimž jsou krásné&sexy Manarovy ženy vždy více než svolné. Příjemně pobaví a oči potěší, ale logiku (nebo promyšlenou dějovou návaznost) zde opravdu nehledejme.
 • Murphy722
  Murphy72221.11.2018 10:55Vůně neviditelného
  Jak už to tady zaznělo mnohokrát, taková chvilková erotická blbinka. Tady ale musím trochu zaseknout sekeru, neboť ta kresba a styl jejího vybarvení mi trochu dere nervy. Mám rád zkrátka vyzrálejšího Manaru a jeho historizující kresbu.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš5.11.2018 09:18Vůně neviditelného
  Když jsem to tak dočetl, tak jsem si říkal, že to je fakt ujetý, ale takovým tím stupidním smyslem. Spousta situací, do kterých se člověk dostane je až na hranici absurdnosti a stupidity. Absurdní je fajn, ale způsob, jakým Manara vykresluje návaznosti jednotlivých scén mezi sebou a jak spolu souvisí nedávám. Přijde mi to jako stupidnější Klik. Nicméně, to všechno co jsem napsal, je nějakým záhadným způsobem zábavné a opravdu jsem netrpělivě čekal co bude dál. Není to předvídatelné. V podstatě si Manara může dělat co chce. Častokrát jsem na tomto webu četl, jak Manara není dobrým scénáristou, což je asi pravda, ale možná proto se drží tady těchto blbinek a srandiček, protože v tom se asi cítí dobře. Nedovedu si představit, že by dělal nějaké vážnější dílo ve stylu Borgia. Tohle mu zkrátka sedí a jde to číst. Navíc délka komiksu je příjemná a tím pádem nesklouzne k šoupačce nohou prokládanou jednou erotickou scénou za druhou. To oceňuji, že Manara zná hranice a nepřehání to. Další věc je samotná kompozice dílka, chápu první díl, ale nechápu ten druhý, resp. nevidím tam žádnou návaznost a hraje ti na notu, domysli si sám co chceš. Čekal bych trochu osvětlení, ale to je jen taková drobnost. Ve finále jde o to napětí a celé rozuzlení v obou dílech. Digitální re-koloring mi nevadí a aspoň nebude první díl vedle toho druhého vypadat zastarale. Další věc se mi trošku okoukává a to jsou Manarovy ženy. V Kliku, Guliverianě, Zlatém oslovi a Borgie mi to tak nevadilo, ale tady mi snad skoro všechny ženy připadaly na (ne)chlup stejné krom barvy vlasů. Suma sumárum, číst se to dá a hezky to jde dopředu, napětí a "akce" je příjemně dávkovaná a pobaví, kresba je vždy nadstandardní, ale je to už takové rutinérské a příběhem až moc primitivní. Mít toto dílo jako první na seznámení, tak jsem z něj asi více odvařený, ale takhle jsem jenom potěšen a do sbírky si toto rád uložím s pocitem, že jsem nečetl úplnou blbost.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.11.2018 23:02Vůně neviditelného
  Což o to, k pohonění to je, zkrátka klasický Manara. Kresba skvělá, vzrušující, ale příběh přitroublý. Ne, že bych se nezasmál, ale...

  Celkový dojem: 50%
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.10.2018 20:55Vůně neviditelného
  Pohonila jsem.
 • Norri
  Norri mecenáš30.10.2018 20:43Vůně neviditelného
  Příjemná blbinka, na kterou jsem se hodně těšil. Tohle mi na rozdíl od Kliku velmi sedlo a z Crwácké erotické série to zatím hodnotím jako nejlepší. Kniha obsahuje oba existující díly Neviditelného. Oba příběhy jsou docela vtipné a v obou je hlavní vedlejší postavou profesor, který objevil neviditelnou mast. V každém díle se pak setkáváme s jinou slečnou v hlavní roli. Obě holčiny jsou správně drzé a lehce zvrhlé, což vede ke spoustě pikantních situací. První díl mi přišel zábavnější, vtipnější a celkově hravější. Oba příběhy mají ale značný deficit logiky a časové kontinuity. Dialogy často předpokládají, že od předchozího panelu utekla delší doba, ale přitom děj na panelech plynule navazuje. Jenže kvůli logickému ději jsem si to nekupoval, že. Tenhle Manara mě prostě bavil.
 • cyboy
  cyboy mecenáš29.10.2018 18:58Vůně neviditelného
  Hanbate obrazky s pokusem o pribeh. Proste Manara.
  70% (hlavne za kresbu)
41691
Četl/a (44)
2scha, anka, binnmode, calvin10, charvos, cyboy, Darth Raelchi, Draco nobilis, EnolaGay, erik, Faix, farnhajt, flipflop, foudy, Garp, HellWeber, house192, Hugin, J.Connor, James, jankie, kaylin, KdG, lantan1, Librarian, Light, maco, mgeralt, Mitak, Murphy722, Norri, Olesh, Ozymandias, Paja78, Petr, Poseidon1978, pxashes, RadimNemec, schefik, Schimi85cz, the.kasztan, VanTom, yogi, Zbysek2410
(99)
2scha, 81splinter, Abe, anka, Benji, binnmode, blackJag, bmc75, Bob, calvin10, charvos, Corvus, CSE_AC/DC, cyboy, D.K.Logic, Dali, Deckard, Dinik, Draco nobilis, EnolaGay, erik, farnhajt, filemon, flipflop, Fox01, Garp, gongon44, HellWeber, herrman, house192, Hugin, invape, J.Connor, Jak, James, jankie, jd., Joshua_T, Karolín78, kaylin, Kazumaki, KdG, krvinka56, kucik, Lamahe, lantan1, Librarian, Light, maco, markic, Marvin, merhyx, mgeralt, MIKER65, Mitak, Mr.Plysh, Murphy722, NecRoman, Netorack, Norri, Olesh, Paja78, Paldini, pavel, pearlxjam, pechna, Petr, Poseidon1978, pxashes, RadimNemec, Ricarderon, Ruw, S313, Saran, schefik, Schimi85cz, Skot, Slaine, Stara.kryta, Stlucius, T3ss, tacmud, the.kasztan, Tialster, Tomate, Tommar, tomned, Tony TwoDee, trudoš, tulipstros, VanTom, vishnar, vranakx, Vrenn, xai, xintax, yogi, Zbysek2410, Zdendy
Chce (18)
Blacklarch, ComicBookGuy, DanielT, deefha, filosh, Glumal, Infarkt, Macek78, malejmates, Maty48, monty.cl, Nightmare, nx, OldaB, sleepless, timek, Wiruss, zlejzmrd
Shání (6)
ComicBookGuy, deefha, mineralk, Nightmare, razielus, roswelll
Nabízí (1)
kaylin