Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Koupit
Mezinárodní hit scénáristy Aleše Kota. Čecha, kterému se podařilo dobýt americký komiksový svět!

Zero je akční špionážní mozaika samostatných příběhů, které dohromady dávají příběh agenta jménem Edward Zero, člověka, který byl od dětství formovaný do podoby všeho schopného robota. Bylo mu přislíbeno, že jednou zachrání svět, ovšem zdá se, že se mu podařil pravý opak.

Od Švýcarska a Spojeného království po Mexiko a Island, i zpět v čase ve válkou rozervané Bosně - životní příběhy těch, kdo pracují pro Agenturu, se začínají rychle odkrývat.

Obsahuje sešity série ZERO #6-10

Scénář
Aleš Kot
Art
Jorge Coelho, Vanesa R. Del Rey, Michael Gaydos, Matt Taylor, Tonči Zonjič (TO ZO)
Barvy
Jordie Bellaire
Lettering
Jakub D. Kočí
Překlad
Filip Škába
Redakce
Jiří Pavlovský
Žánry
akční
ISBN/ISSN
978-80-7449-340-9 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
430 g
Stran
160
Cena
369 Kč
Originál
ZERO vol.02: At the Heart of it all (Image Comics, 2015)
 • Spacecore
  Spacecore4.7.2019 01:51ZERO #02: V srdci všeho
  Tady se to komplikuje, příběh zpomalil a houstne. Opět trochu chaotické. Nemám příliš v lásce akci v komiksu, ve smyslu delších úseků boje, přestřelky, či podobně, takže tady jsem podstatnou část jen tak prolít a moc si to neužil.
 • faster86
  faster8623.10.2018 22:36ZERO #02: V srdci všeho
  Příběh o odchodu z Agentury pokračuje. Stejně tak pokračuje rychlé tempo a spousta akčních scén. Ukončení posledního sešitu, kde se Zero snaží zapadnout do společnosti je famózní.
 • sedw
  sedw9.10.2016 20:14ZERO #02: V srdci všeho
  Za mě mírné zklamání. Nevím, jestli to je tím, že jsem mezi prvním a druhým dílem měl půl roku pauzu, ale nějak jsem se nechytal, příběhy nedávaly moc smysl. Nejvíc mi však vadilo příliš moc akce a málo dialogů, takže komiks jsem přečetl skoro hned a v podstatě nic jsem se nedozvěděl. Uvidím, jak vše bude dávat smysl, až budu číst oba díly po sobě, ale zatím převažuje zklamání. Kresbu obecně hodnotím kladně.
 • 3DD!3
  3DD!318.7.2016 10:16ZERO #02: V srdci všeho
  Kot se přestává číst snadno, ale zjevně směřuje něčemu důležitému, k něčemu co stojí za to sdělit. V srdci všeho se odklání od tradičního vyprávění, dokládá další kusy mozaiky střípkům z prvního svazku. Z jednoduchých pod-zápletek vykresluje zvláštní verzi reality, která si uvědomuje křehkost vlastního pojmenování. Realita umí být totiž stejně fantaskní jako ZERO Aleše Kota.
 • Fry
  Fry admin1.4.2016 20:47ZERO #02: V srdci všeho
  "ZERO #02: V srdci všeho" - Dlouho jsem nebyl z komiksu tak nadšený ... A platí tady prakticky všechno, co u první knihy. Líbí se mi to "kartónové vydání", vychutnávám si co sešit nový styl kresby a dokonce i ten scénář už začíná dosahovat vysokých příček. Přece jen děj se konečně trochu pohnul z místa a začínám pomalu tušit o co by asi tak ve výsledku mohlo jít a dávám si to celé konečně dohromady. Pomalu, ale jistě ... Navíc co fakt můžu je celkový styl knihy, barev, grafiky a obálek. Přesně to, co na tomto trhu od zmizení DMZ chybělo se (aspoň u mě) pocitově vrací s mistrovským příběhem českého autora - ZERO ... Za mě 5*!
 • Kapis
  Kapis mecenáš2.3.2016 15:11ZERO #02: V srdci všeho
  Jako dílek v skládance těžko posuzovat samostatně, není to čtení pro začátečníky, ale věřím, že to jako celek bude dokonalé. A hlavně to není žádná nekonečná série, u Crwe je navíc téměř 100% jistota, že to vyjde do konce. Tak jedem!
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin5.1.2016 16:03ZERO #02: V srdci všeho
  Nevím, řekněme, že se vezu na stejných čtenářských pocitech jako u prvního dílu. Některé věci jsou slabší (lehká chaotičnost příběhu, někteří kreslíři), ale některé věci jsou zase hodně povedené (kresba jiných výtvarníků, emoce, celková "vizáž", atp.). Ale dostal jsem z toho trochu depresi...

  Celkový dojem: 70%
 • kaylin
  kaylin16.12.2015 07:35ZERO #02: V srdci všeho
  Prvotní nadšení vyprchalo, člověk už se na sérii dívá střízlivěji, i když ji píše Čech pro Američany, a čtenář tak zjišťuje, že to své mouchy má. Jenže taky se klidně může stát, že s tím dalším děním ta skládanka nabude skvělých rozměrů. Holt, je tenhle druhý díl takový trochu slabší, i když se rozhodně dobře čte. Mimo jiné i proto, že Aleš Kot ví, kdy může mlčet a nechá vyniknout kreslíře. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/12/1061-zero-2-v-srdci-vseho-65.html
 • louza
  louza11.12.2015 19:12ZERO #02: V srdci všeho
  Střípky začínají pozvolna zapadat do mozaiky hlavní linie příběhu. Děj se hýbe trochu dopředu, ale zároveň se ve flashbacích dozvíme co je vlastně hlavní hrdina zač. Opět je zde pěkně prokombinovaná forma asynchronního vyprávění, kdy autor tvrdí nejdřív B a posléze nás šokuje s A. Udrží tak čtenáře až do konce knihy takřka bez dechu i když hned ze začátku bez skrupulí vybalí, že vrah je zahradník. Poklona. Stejně jako opět variabilnímu grafickému podání celé knihy, která čím dál víc začíná rezignovat na slova a klade důraz na vizuální ztvárnění. Moderní grafická novela se vším všudy.
1024172
Četl/a (63)
3DD!3, anka, Baffman55, batoo, ben_bella, binnmode, Bronn, calvin10, charvos, chcita, cyboy, davidek, DEmnoG, Draco nobilis, flipflop, Fry, Garp, Gregory47, hellblazer, hromotlk, hypermlok, IndyP, Infarkt, invape, James, jiskra, Joshua_T, Kaaos, Kaluž, Kapis, kaylin, Keno, Lachvos, lacoste, Le Porello, Light, Mariohurbanek, massilia, MEGA, namdnas, Paldini, pechna, punisher, RadimNemec, raimi, robert.hladil, RudyRod, Schramm, Spacecore, start05, Strokes, terrordemon, Tiba, Toe, Tony TwoDee, trudoš, vita, Vojtěch 393, VXP, xflori01, Zeebonk, zgrywus, zlejzmrd
(120)
2scha, adam.ra, anka, antiimini, Ashek, Azbest, Baffman55, batoo, binnmode, blackJag, Bob, bronxik, burzum, calvin10, charvos, chcita, Cr4sh, CSE_AC/DC, cyboy, D.K.Logic, davidek, DAxik, delsemela, DEmnoG, doophy, Draco nobilis, farnhajt, felis, filemon, flipflop, Fos4, FrAnK, Fricki, Fry, Fylyppos, Gregory47, hellblazer, hromotlk, Hulik, hyba1991, hypermlok, Infarkt, invape, Jak, James, jankie, jiskra, KadetJaina, Kapis, Karel Sec, kaylin, Keno, komik.sx, konous, Lachvos, lacoste, Le Porello, Lenny, Lobok257, Lojza, lopik, maara, Mariohurbanek, markic, Marvin, MB, MEGA, merhyx, Mikei, monty.cl, mrkirby, namdnas, NecRoman, Nightmare, noMster, OwerLord, Paldini, pavel, pearlxjam, pechna, Pekario, Poseidon1978, punisher, Qee, RadimNemec, raimi, RaptoR, Ricarderon, robert.hladil, RudyRod, Schramm, sedw, segy, Skot, Spacecore, StanleyHu, start05, suricattaontheway, syon, tacmud, Thurin, Tialster, Tiba, Toe, Tony TwoDee, trudoš, vita, Vítek, Vojtěch 393, VXP, Wiruss, xflori01, xintax, yogi, Zajo original, Zbysek2410, Zeebonk, zgrywus, Zíďas, zlejzmrd
Chce (10)
barthez, bobo666_2005, FatMonster, husakpetr93, mangan, normsko, Olesh, sleepless, songoku, Velkej šéf
Shání (3)
FatMonster, normsko, Olesh
Nabízí (5)
kaylin, Lachvos, MB, pavel, suricattaontheway