Koupit
Comicsový časopis neboli comics na kvadrát.

Comicsy:
Usagi Yojimbo: Bonzův příběh - Stan Sakai
Plechový bubínek - Pahek
Wild C.A.T.s - Alan Moore, Travis Charest
Wild C.A.T.s: Pin-up - Travis Charest
Weird War Stories: Tunelové krysy - Gordon Rennie, Randy DuBurke
Greyshirt: Dobrý řidič - Alan Moore, Rick Veitch
Red Meat - Max Cannon
Zimní ofenzíva - Petr Litoš, Karel Stibral
Mlíko a Sejra - Evan Dorkin

Publicistika:
Poprázdninové prázdniny (úvodník) - Jiří Pavlovský
Vaše vnitřnosti v koši nekončí (listárna)
Česká krev: Aktuality - Tomáš Prokůpek
Z cizího krev teče: Evropské komiksy - Sakyk
Z cizího krev teče: O americkém komiksu - Jiří Pavlovský
Ochutnávka: Batman: Ticho - Jiří Pavlovský
Soutěž - Marek Pokorný
Komiksové milníky: Vincente Segrelles - Milan Krejčí
Hrdina naší krve: Usagi Yojimbo - Ľudovít Plata
Muž na pitevním stole: Travis Charest - Jiří Pavlovský
Drůbky: Od Crewe do Crewe
Drůbky: Komiksy v tomhle čísle
Muž na pitevním stole: Grant Morrison - Jiří Pavlovský
Napsali o komiksu: Hitman (Vojta Čepelák, Ondřej Jireš), Punisher (Filip Gotfrid, Jiří G. Růžička, Richard Klíčník, Vojta Čepelák)
Mučírna: Classic - Martin Němec
Mučírna: Next Generation - Jiří Grus
Anime a manga: Video Girl Ai - Ľudovít Plata

Scénář
Evan Dorkin, Petr Litoš, Alan Moore, Željko Pahek, Gordon Rennie, Stan Sakai
Art
Travis Charest, Evan Dorkin, Randy DuBurke, Željko Pahek, Stan Sakai, Karel Stibral, Rick Veitch
Obálka
Travis Charest
Lettering
Alena Tejnická (Sarah)
Překlad
Pavel Dobrovský, František Fuka, Jiří Pavlovský, Ľudovít Plata (Turlogh)
Publicistika
Vojtěch Čepelák, Filip Gotfrid, Jiří Grus, Ondřej Jireš, Richard Klíčník, Milan Krejčí, Josef Křenek (Sakyk), Martin Němec, Jiří Pavlovský, Ľudovít Plata (Turlogh), Tomáš Prokůpek, Jiří Růžička (TheO)
Žánry
akční, humorný, magazín, superhrdinský
ISBN/ISSN
80-86321-69-X (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 297 mm
Tisk
barevný + černobílý
Váha
320 g
Stran
80
Cena
99 Kč
Originál
- (-)
 • Mrlah
  Mrlah18.9.2018 09:18Crew² #10
  Tunelové krysy bomba Greyshirt taky super . Ostatní není pro mě a Mlíko a sejra považuji za zbytečnost.
 • Kaluž
  Kaluž mecenáš6.9.2009 16:33Crew² #10
  TOP: Plechový bubínek & Weird War Stories & Greyshirt & Red Meat
 • Woffce
  Woffce7.5.2008 10:28Crew² #10
  Tak tomuhle číslu vděčím především za ušetřených 500,-, za který si určitě nekoupím "WildC.A.T.s" - je to hezky vymyšlený, ale na mě právě asi moc "vymyšlený", kresba zdá se dokonalá, ale působí tak nějak sterilně. "Usagiho" kouzlo mě naprosto míjí a ani "Mlíko a Sejra" nejsou zrovna moje crewní skupina. Potěšil "Plechový bubínek" a docela i "Tunelové krysy" (až na kresbu), především se ale přidávám k adorátorům "Greyshirta", kvůli kterýmu (+ nepřekonatelnýmu "Read Meatu" - vzor "lunchmeat") jsem si vlastně # 10 pořídil.
 • Tauren
  Tauren12.3.2008 18:46Crew² #10
  Takové TECHNO číslo.
 • erik
  erik17.1.2008 08:25Crew² #10
  Slušné číslo, ktorého vrchol je, prekvapivo, atmosferický príbeh Tunelové krysy. Inak sklamaním je WILD c.a.t.s.
 • Spacecore
  Spacecore16.1.2008 17:56Crew² #10
  každej komiks v tomto čísle byl velice nadprůměrný...
 • krvinka56
  krvinka5610.1.2007 12:19Crew² #10
  Wildc.a.t.s sou tentokrát fakt super nezklamali mne .Usagi no toho sem si okamžitě zamiloval.Plechový bubínek mne pobavila jak kresebnně tak svým příbběhem hlavně ten konec nemá chybu.Tunelové krysy také super záležitost s fajn kresbou a dosti nápaditým koncem.Greyshrit má fakt zajímavý způsob vyprávění a to se mi natom hodně líbylo.Zimní ofenzíva a Mlíko a Sejra no nic promne .Mlíko a sejra to kazí vůbec nejvíc.
 • Corto
  Corto22.7.2006 13:59Crew² #10
  WildCATs se mi líbí hodně, Tunelové krysy jsou skvělé, vtipný Plechový bubínek a dobrý Usagi. Ale moc mi nejedou Mlíko a Sejra... Inu alergie na laktózu :)
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade24.5.2005 14:01Crew² #10
  Až na "Tunelový krysy" mě tahle Crew moc nechytla. MdS
 • j0hni
  j0hni4.1.2005 17:29Crew² #10
  Standartní Crew. Potěšil mě Greyshirt a Tunelové krysy,nepotěšili Mlíko a Sejra. Zbytek v pohodě.
 • Saiffer
  Saiffer mecenáš18.12.2004 19:02Crew² #10
  1. Usagi Yojimbo - v poho, ale neviem čo na tom všetkých tak bere
  2. Plechový bubínek - v poho
  3. Wild C.A.T.s - pre mňa milé prekvapenie, dobré vykreslenie postáv a ozvaláštňujúce skoky v deji, dobrá predohra ku knihe
  4. Weird War Stories: Tunelové krysy - divné ale dobré
  5. Greyshirt: Dobrý řidič - dobrá haluz
  6. Red Meat - nemám rad
  7. Zimní ofenzíva - zábavne .)
  8. Mlíko a Sejra - úplne o ničom
  ... inak skvele odvedená publicistika, mučírna, muž pitevným stole... snáď prvý krát som si prečítal úplne každý článok až do konca... perfekt
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš18.12.2004 13:22Crew² #10
  Celkově všechno průměr až na Tunelový krysy, který byly absolutně bombastický. Suprově atmosferický hororový počtení a konec, no jak vystřiženej z osumdesátejch let.
 • Zajo original
  Zajo original mecenáš9.12.2004 09:17Crew² #10
  Super číslo oproti posledným dielom u mňa výťazí. Chválim to čo ostaný zatracujú WILDC.A.T.S su super. Starých fandov asi nepotešia ale podľa mňa je to pre širšie masy. Super články , proste v novej historii Crew jedna z najlepších.
 • mára
  mára mecenáš30.11.2004 01:44Crew² #10
  a jinak prilis sterilni a nicim zvlastni kresba toho...jaksesakra...Usagi Yojimbo me zatim odrazuje od jeho precteni.
 • mára
  mára mecenáš30.11.2004 01:37Crew² #10
  Me se tahle Crew libila. A nejvic asi Wildcats, o kterych sem si puvodne myslel, ze to bude zase nejaka imagelike blbost, ale to sem prehledl, ze je to od Moorea. Dost dobre vymyslene postavy a tym...
 • andre
  andre mecenáš29.11.2004 10:05Crew² #10
  Celokově slušné číslo až na Wild C.A.T.s, ty mé hodnocení srážejí níž.
 • karel
  karel mecenáš23.11.2004 15:29Crew² #10
  standart této periody vydávání oblíbeného magazínu: něco barevnýho pro masy (WILDC.A.T.S) a něco pro odrostlé fandy. Podivná schizofrenie ale rozhodně neklesající pod úroveň. Usagi je boží!
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš20.11.2004 21:25Crew² #10
  Mam radeji v Crwi jeden delsi pribeh na pokracovani a par mensich, takze koncepce hoodne malych, jako v teto Crwi, me moc nevyhovuje. Na druhou stranu pri vyberu meli dobrou ruku - Plechovy bubinek je pro me nejlepsi comics cisla. Nasleduje kralicek, dalsi jeho pribehy privitam, Tunelove krysy a Zimni ofenziva jsou skvele. No a Wild Cats me moc nezaujali, ale chapu, ze je to jen predstaveni teamu, a protoze je ma na triku Moore, tak to snad bude dobry. Uvidime pristi rok.
 • Slaine
  Slaine admin16.11.2004 10:59Crew² #10
  Tak tahle Crew je fakt parádní (vím, že to sice píšu u většiny čísel, ale to je fuk :)). Myslím, že konečně začínám přicházet novým Crwím na chuť, pořád jsem tam něco oproti starým dobrým "jedničkám" postrádal, ale ať je to nevím co už mi to nechybí. No to bylo tak obecně a teď ke komiksům - Usagi Yojimbo si mi h§§§§dně líbil - perfektní atmosféra a příběh (kresba je zajímavá...), Plechový bubínek soupeří společně s tím prvním o nejlepšího Paheka, WildC.A.T.S - je to spíš taková návnada na book, ale Charestova kresba super (až na ty obličeje - přijdou mi všechny takový šmrncnutý ťamanama :)) a časové zpřeházení + převleky z toho dělají příjemnej oříšek. Tunelový krysy považuju asi za nejlepší komiks čísla - mrazivej příběh a příjemná, přehledná kresba. Greyshirt je většinou sqělej - různý dobrý vychytávky atd., Mlíko a Sejra byly lepší než minule, Red Meat netřeba hodnotit no a Litošův komiks? Ušlo to. :)...<br>
  Co se týče článků, jako vždy zajímavý a zábavný.<br>
  Prostě Crew boduje a už jsem hódně zvědavej jakej bude vánoční "speciál".
10277
Četl/a (87)
2scha, 81splinter, adevr, Alfi, Alikkk, Bedou, ben_bella, Blacksad, calvin10, Cemino, crewni.konzerva, Darth Raelchi, DEmnoG, Doppelganger, Draco nobilis, emanek, erik, farnhajt, fel68, figis, Filios dVekerec, filmator, filosh, Final, flipflop, Fox01, gwen666, Houbař, house192, Hugin, hypermlok, J.Connor, James, jankie, jindroush, jiskra, kallenved, Kaluž, Keno, Kocour, Lawer de Sanctis, Librarian, Lobok257, Lojza, majer, mart.in, Marty_von_Shit, Mercurio, monte walsh, Moyek, namdnas, NecRoman, oleav, Ozymandias, Paldini, pavlosson, pearlxjam, Petr, Petrisko911 , PKD, raimi, rajot, robertsedmik, RudyRod, seneke, SHORTY, Sir_Pete, Slaine, sleepless, Spacecore, spekktrum, strougy, syon, tacmud, tankgirl, the.kasztan, Tommy_88, trudoš, tukak, TZcomics, Velkej šéf, vita, vranakx, vrazdinek, VXP, zgrywus, zlejzmrd
(298)
007, 2scha, 5555, 81splinter, adam.ra, adevr, afri, Alfi, Alikkk, amazing_k, andik007, Andreew, arnecht, Askalon, Avian, Azalin, Azbest, AZTeck, bboorreekk, Benji, ben_bella, binnmode, Black Bro, yo, blackJag, Blacksad, bmc75, bobo666_2005, bodhi, Braindead, brkowycz, bronxik, budkin, burzum, Caiiiczech, calvin10, calviti, Cassidy, Celestius, Cemino, ConanVJ, Corteg, Corvus, Cr4sh, crewni.konzerva, Crics, CSE_AC/DC, cybern, danyno76, DEmnoG, denny, Devilek, Deyw, Dinik, disclose, Doctorow, doophy, Doppelganger, Draco nobilis, DracoAn, dre, dr_benway, duri, emanek, Erich, erik, farnhajt, fel68, felis, figis, Filios dVekerec, filosh, Final, Fox01, FrAnK, freestyletricker, Fréza, Frizer, Fry, goodspeed, GORERATED, Grebenda, Greyman, grinder, Grynca, gwen666, Hamichal, hawkzn, hedgehog, hellblazer, HELLEIA, hi_jacker, holubdema, horaczhlinska, Houbař, house192, Hugin, hugosnowden, Hulik, Hurvy, hypermlok, ikshorm, imro, invape, J.Connor, James, jankie, Jestrab2, jett, JindrasT, jindroush, jiskra, Johnny Sasaki, Jokerka, Joshua_T, J|P, Kabukiman, kallenved, Kaluž, kamil, Kapis, karel, Karel Sec, karelcedr, KarlosJB, Kazumaki, KdG, Keno, killermarf, KINIMODUS, Klatic, KLAUN_DOMINANT, Knize_Ignor, Kocour, konous, krvinka56, Lamahe, Lawer de Sanctis, Lenny, Librarian, Lisien, listr, Lobodlak, Lobok257, Lojza, lokeren7777, lopik, Luse, maara, macomix, mainman, majer, Majkl, mangan, markic, Markyz de Sade, mart.in, Marty_von_Shit, Marvin, Masinfira, Matej-29, Maxman2000, MB, mcleek, Meesha, Mercurio, metalmaus, mgeralt, Michal Opitz, mikado, mike731, mikina, Mikko, mirror, misa, Mistak, Mleako, moiqpiom, monte walsh, monty.cl, morbn, morlum, Moyek, MP, Mr.Plysh, Mrlah, mrsk, namdnas, NecRoman, Netorack, Nightmare, noMster, Nyxxie, o2t2, obitus, Odal , Odrikani, OldaB, oleav, Olesh, Orbeek, padre_negro, pajo1919, Paldini, pata, pavel, pavlosson, pearlxjam, pechna, pennywise, Petr, Petrisko911 , PKD, planika, POLAKST, Poseidon1978, PP, R3d, RadimNemec, Radkos, Radowan, Raijin, Raikou, raimi, RainDamage, rajot, Ricarderon, Robb, robertsedmik, RudyRod, Saiffer, saja, Samurai-Jack, Saran, sedllak, seezeethree, seneke, SHORTY, Sidi Santini, Sir_Pete, Skot, skřetman29, Slaine, Slávek, sleepless, songoku, Spacecore, spekktrum, Stara.kryta, stepan.tichy, strougy, syon, t0mas, tacmud, tankgirl, TBB, the.kasztan, Tialster, Toe, Tombal, Tomek, Tominos, Tommmson, Tommy_88, tomned, Toren, Traum, trudoš, tukak, tulipstros, Tyfus, TZcomics, vallyslayer, valon, vasek, VaZbič, Velkej šéf, Viking, vita, Vojtěch 393, vranakx, vrazdinek, VXP, willis, Wiruss, worf, xai, xintax, xspeed, yogi, yojimbo, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, zebedee, zgrywus, Zíďas, zlejzmrd, Zod
Chce (12)
Ajit, ChaoticMan, DAN478, fusnix, Hauzina, Kitykatyn, Maty48, nick, Pán rostlin, punisher, RaptoR, Tabasco
Shání (6)
gobers, Hauzina, Kitykatyn, MickeyStuma, Pán rostlin, Tabasco
Nabízí (4)
budkin, Fox01, Kreatik, rajot