Ukázka
Ukázka
Ukázka
Znovuvzkříšení Tirisfalské rady je zřejmě jedinou nadějí Azerothu proti zlu, jež rozpoutal kult Kladivo soumraku. Avšak téměř tři tisíce let starý rituál, jímž byla tato mocná skupina ustavena, tehdy prováděli mágové - v dnešní době ohrožení snahou draka Malygose vysát veškerou magickou energii světa. Takto oslabení a rozptýlení nemohou příliš pomoci a nebezpečí se stále stupňuje. Může nová rada složená z šamana, druida, kněze a paladina dosáhnout stejného úspěchu?

Obsahuje sešity série World of Warcraft #22-25 a World of Warcraft Special #1.

Scénář
Mike Costa, Walter Simonson, Louise Simonsonová
Kresba
Mike Bowden, Pop Mhan, Tony Washington
Lettering
Josef Ládek
Barvy
Jonny Rench
Překlad
Martina Dari Antonínová
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Obálka
Mike Bowden
Žánry
fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-329-4 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
144
Cena
399 Kč
Originál
World of Warcraft Book Four (DC Comics)
 • karl173
  karl173 mecenáš11.9.2018 19:26World of WarCraft #04
  Poslední kniha je bohužel nejslabším dílem. Kniha má velmi předvidatelný děj a i přes veškeré rychlé změny prostředí a příbytku postav je vše přímočaré a ploché. Sice je to stále zábavné, ale už ne tak moc. Navíc rychlé změny lokací a spousty nových jmen jen čtení škodí. Poslední sešit na takové jakby rozloučení není sice špatný, ale jeho myšlenka je hnána někam co už pro nás nemá smysl. Za mě průměrných 50%
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin8.11.2015 15:53World of WarCraft #04
  Jáááj, jako hráč a fanda Hearthstonu jsem se tuze těšil, ale nakonec jsem dost zklamaný. Mnoho pitomých patetických dialogů, strašně moc termínů, jmen a míst, které potěší a nezmatou skutečné znalce světa Warcraftu, mě však ale jenom hrozně moc obtěžovaly a hlavně nudily. Nic proti propracovaným světům, ale tyhle nicneříkající encyklopedické zkratky jsou scénáristicky strašně nešikovné. Příběhová linka je opravdu rádobyakčně přiblblá. Tak snad příští díl bude zase lepší.

  Celkový dojem: 40%
571