Koupit
Poté, co zahlédl demonstraci Narutových schopností se po chvíli váhání Sasuke rozhoduje opustit Konohu a následovat čtveřici nindžů ze Skryté zvučné, kteří ho doprovodí k Oročimaruovi. Takový krok není možné nechat bez odezvy a tak Cunade vysílá čerstvě povýšeného Šikamarua na první misi. Jeho úkolem je sestavit vlastní tým a přivést Sasukeho zpět. K dispozici však má pouze své spolužáky z akademie. Rozbíhá se pronásledování, na jehož konci čeká složitý boj a nespolupracující Sasuke.

Scénář
Masaši Kišimoto
Art
Masaši Kišimoto
Obálka
Masaši Kišimoto
Lettering
David Horák
Překlad
Jan Horgoš
Redakce
Jiří Pavlovský
Žánry
akční
ISBN/ISSN
978-80-7449-272-3 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
110 x 175 mm
Tisk
černobílý
Váha
200 g
Stran
212
Cena
189 Kč
Originál
Naruto #21: Yurusenai!! (Shueisha Inc., 2004)
 • Fry
  Naruto #21: Neodpustitelné - Nová etapa zdánlivě nekonečné ságy může začít ... Sasuke opouští Konohu spolu s čtveřicí ninjů ze zvučné, ale pro jeho smůlu je hned následující den sestaven tým (pod velením Šikamarua), který má za úkol dovézt ho zpět. Jenže nepřítel je příliš silný a nový tým ještě nemá dost zkušeností v terénu, takže to nebude mít vůbec lehké.
  V závěru si pak svou hlavní roli vyzkouší docela opomíjený Čódži, od kterého nejenom odhalíme minulost, ale shlédneme i jeden nelítostný boj na život a na smrt ... Za mě 3*!
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin23.3.2015 16:59Naruto #21: Neodpustitelné
  Ta série začíná být silně, óóó, patetická! Ale já ji, óóó, věřím! Vždyť jsme si přece tolik, fňuk, užili!

  Celkový dojem: 50%