Larry Max, inspektor amerického finančního úřadu, při své honbě za pachateli rozsáhlých zločinů zavítá do Evropy. Ve Švýcarsku pátrá po minulosti hlavního podezřelého, Moshe Geldhofa. Jak je možné, že se Geldhofovi podařilo dostat ke všem předválečným úsporám svých rodičů? Co stojí v pozadí jeho pohádkového bohatství, které se zrodilo právě po skončení druhé světové války? Larry Max rozkrývá další, pro švýcarské bankovnictví velice nelichotivé postupy, při nichž jde o krk…

Scénář
Stephen Desberg
Kresba
Bernard Vrancken
Barvy
Coquelicot
Překlad
Tomáš Bicek
Obálka
Bernard Vrancken
Žánry
akční, detektivka, dobrodružný
ISBN/ISSN
80-7257-773-5 (BB/art s.r.o.)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
210 x 297 mm
Tisk
barevný
Stran
48
Cena
199 Kč
Originál
I.R.$. #02: La stratégie Hagen (Lombard, 2000)
 • Fry
  I.R.$. #02: Hagenova strategie - Daleko lepší, než první kniha a to ve všech směrech ... Luxusní čtvrti USA byly vystřídány ještě nádhernější kresbou krajiny Švýcarska a i samotný příběh rozvíjející poválečné bankovní kixy mě mnohem rychleji vtáhl do děje. Jen ten hlavní hrdina je bohužel pořád docela nevýrazný a plochý. Nakonec jsem tedy v celku docela rád, že jsem si obě knihy pořídil se skoro více než 50% slevou a jediné co mě mírně mrzí je fakt, že se už dalších příběhů z této série asi opravdu už nikdy nedočkáme ... Za mě 3*!
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš3.4.2011 19:54I.R.$. #02: Hagenova strategie
  Klasickej evropskej sterilní průměr. Vydávat to jako paperback třeba za 80,- a ofiko to označit za záchodový čtení, kterým IRS je, tak jich možná vyjde víc a bude působit sympatičtěji. Pro celkem luxusní vydání absolutně se nehodící a cena obsahu zdaleka neodpovídá. Lidí, kteří si nepočkali na LK, lze jen politovat :) Jo a DEmnoG má pravdu, celkem chlapskej přístup vydavatelství.
 • doophy
  Bez komentáře...snad jen ta super cena 19,- jen díky ní hodnotím, jak hodnotím
 • Benji
  Jesteze sem si to koupil v levnych knihach. To tech 19kc nelituju.
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš7.2.2005 13:57I.R.$. #02: Hagenova strategie
  Kresba v pohodě, ale scénář slabší a bohužel i hlavní hrdina je takovej neslanej nemastnej. Ale zase lepší než drátem do oka.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš20.11.2004 22:21I.R.$. #02: Hagenova strategie
  Ocenuji, ze i pres neuspesnost prvniho dilu vydal BBArt dokoceni. Jinak viz. prvni dil.