Lucky Luke opět pronásleduje uprchlé vězně bratry Daltonovy. Poprvé se setkává s neuvěřitelným stopařem Tramtabumem, který ho od té doby bude doprovázet při mnoha dalších dobrodružstvích na Divokém západě.

Scénář
René Goscinny
Kresba
Morris
Překlad
Zuzana Šmejkalová
Redakce
Stanislav Kadlec
Žánry
humorný, western
ISBN/ISSN
978-80-252-1767-2 (Egmont ČR (Albatros Media a.s.))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
215 x 285 mm
Tisk
barevný
Stran
48
Cena
149 Kč
Originál
Lucky Luke #17: Sur la piste des Dalton ()
 • sedw
  Po předchozích slabších dílech přichází zase naprostá pecka a jeden z nejlepších dílů. Plno skvělých hlášek, výborný Tramtabum a povedený scénář, který na první pohled působí jednoduše, ale není tomu tak. Kvalitní čtení, ke kterému se rozhodně budu vracet.
 • royan
  oprava: samozřejmě Daltona
 • royan
  Vcelku povedený Lucky Luke, o zábavu se v tomto albu stará zejména postava psa Tramtabuma a Averella Dantona.
 • Fry
  Další dobrodružství, tentokrát s Daltonovými bylo úchvatné.

  Poprvé se zde zjevuje (v tomto díle ustrašený) pes Tramtabum, který ukazuje svou hloupost díky přátelení se s Daltonovými i s Lucky Lukem. Nejlepší je rozhodně scéna, které se nedá říct jinak než ''Nenažranec'' (Tramtabum i Averell), u této scény se určitě dobře pobavíte. Lucky Luke je stále velmi kvalitní a srandovní, a proto mu dám opět plný počet. Už se těším, jak si koupím další díly.
 • dr.Orlok
  První polovina - výtečná, plná skvělých gagů (cedule u vstupu do měst, nevypočitatelný Tramtabum a hladový Averell), ale v druhé polovině už tempo poleví a hlavně najednou, na str. 37 ve scéně s Mexičanem, Averell jakoby přestal být sám sebou a najednou se chová opravdu zle. Navíc ani obálka se moc nepovedla (proč ta moderní popelnice? co to jednobarevné modré pozadí?)