Koupit
Humoristické stripy beze slov.

Scénář
Anders Brønserud
Art
Anders Brønserud
Obálka
Anders Brønserud
Žánry
bez textu, humorný, stripy
ISBN/ISSN
80-86661-28-8 (Mot (Mot komiks, s.r.o.))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
120 x 120
Tisk
černobílý
Váha
100 g
Stran
96
Cena
120 Kč
 • Pán rostlin
  Pán rostlin21.6. 11:45Otto Nonchalangelo
  Mně se to líbilo. Němé stripy v kvaternitní formě (maně se vybaví kupř. Saudkova Čtverylka, tj. vtipné čtyřobrázkové komiksy na náměty z klasické literatury), ve kterých jako bych se našel. Absurdní, existenciální, černohumorové, komické. Není to sice nejnovější marvelovka, ale z toho už jsem taky vyrostl.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin10.2.2020 11:49Otto Nonchalangelo
  Na tuto knihu jsem narazil díky náhodné nabídce z hlavní stránky ComicsDB. Stripy jsou to bezesporu originální a nápadité, někdy i milé, ovšem u většiny postrádám to základní - vtip. Druhou půlku této útlé knížečky jsem už jen proletěl.

  Celkový dojem: 40%
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš13.8.2012 21:47Otto Nonchalangelo
  Dost rozporuplná věc. Na jednu stranu slušná minimalistická kresba s jemnou linkou, kdy lze ocenit, jak si pan kreslíř vystačí s pár linkami pro zastižení výrazu zejména hlavního hrdiny. Na stranu druhou scénáře jsou dosti slabé. Samozřejmě nečekám, že se na ploše stripu rozvine bůhvíco, ale alespoň pobavit by měli. V tomto ohledu je střídavě oblačno a solidní, někdy i docela chytré vtipy, se střídají s vyloženě slabými nebo velmi naivními. Od MOTu jsem čekal víc.
1343