Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Soubor stripových seriálů:

Byli jednou dva pejsci
Pes Rek
Kapitán Animuk loví v Africe
Koník Hop
Nápady kuřete Napipi


Graficky upravila Soňa Valoušková.
Úvodni slovo a výbor Ludmila Sekorová.
Vydal jako svou 6306. publikaci Albatros.


Scénář
Ondřej Sekora
Art
Ondřej Sekora
Publicistika
Ludmila Sekorová
Redakce
Jindřich Kovařík, Hana Převrátilová, Soňa Valoušková
Žánry
dětský, stripy
ISBN/ISSN
Albatros (Albatros Media a.s.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
165 x 193 mm
Tisk
černobílý
Váha
164 g
Stran
96
Náklad
112000ks
Cena
20 Kčs
 • Michal Opitz
  Michal Opitz mecenáš23.2.2018 11:40Veselá knížka seriálů
  Moje milovaná dětská klasika.
  Obrázek, kde Napipi drží v zobáku pavouka, mi zadělal na arachnofobii.
 • mttra
  mttra2.5.2016 14:50Veselá knížka seriálů
  Nedavno jsem to v salatovem vydani sehnal na internetu,ale dal to rozhodne posilat nehodlam,uz to ma misto v knihovnicce. Napipi nema chybu :))
 • Kapis
  Kapis mecenáš20.9.2011 14:09Veselá knížka seriálů
  Když jsem to zahlédl v antikvariátu za 80Kč, neváhal jsme ani chvilku a po prolistování jsem nadšen. Tolik vzpomínek a asociací, co mi to vyvolalo z dob opravdu nějdětštějšího dětství bych nečekal. Vzpomínám si na skoro všechny tyhle kreslené dováděčky z různých starých časopisů a periodik, je opravdu zajímavé jaké detaily se mi v hlavě uchovaly - jako např. cedulka "Zlý pes" nebo píchlé kolo od kuřete Napipi, háčky na kaktusu na "lov" velbloudů atd. no palba, to je opravdu něco. Lovec Animuk je opravdu killer a v dnešní době pochybuju, že by to ještě mohlo vyjít, holt, kdysi jsme byli asi tvrdší. Jsem nečekaně dojat a rád, že tohle mám, i když je to na některých stránkách trochu zgychané, mě to neva, na to zas tak nehraju:-)
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš9.9.2011 09:06Veselá knížka seriálů
  Zvláště historky o zvířátkách kresbou dost připomínají Wilhelma Busche, ale o poznání méně mě baví, zvláště, když jsou značně mladší. Jistou roztomilost tomu neupřu, ale nezasáhlo mě to. Docela jiná káva je ovšem lovec Animuk, idol všech ochránců zvířat. Místní scan jej zachycuje při hodně krotké zábavě, slušné je např. jak probodne mečounem kladivouna a pak mu ještě zasadí sekyrou ránu do hlavy či jak se Animuk se sekyrou a jeho africký pomocník kladivem dobývají do želvy. I kresba je v případě Animuka (skvělé jméno mimochodem) minimálně propracovanější.
 • Krásně navazující a humorné kresby Ondřeje Sekory.To musí vlastnit každý sběratel komiksů..
 • Neutrino
  Neutrino4.6.2007 20:34Veselá knížka seriálů
  Sekorovy obrázky prostě miluju. Je to celé hodně pro děti, i když kuře Napipi mě rozesmálo i teď - ty grimasy, situace... Jenom je škoda, že to nebylo v barvách.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš30.6.2004 09:06Veselá knížka seriálů
  Nekdy v peti letech jsem tenhle bocik nasel na chate.. cely sem ho pocmaral voskovkami, a moc se mi libil. Skoda, ze uz to nenajdu, protoze co si pamatuju, tak to bylo docela pekne kresleny a navic to bylo vtipny:). Zvlast ten tlustej cestovatel.. Jo a kure bylo taky dobry. Jooo, to byli casy....
65