Koupit
Ani ve třetím díle neztratili Sfar a Trondheim dech. Jak se dovídáme na úvodní podnikové schůzi představenstva Donžonu (diskuse nad názornými grafy: "mně se líbí ta poskakující brambora" – "psst, to přece není brambora, ale pejsek"), zisky klesají a proto je potřeba přilákat více dobrodruhů. Herbert vcelku náhodou přijde na geniální nápad... Prozrazovat víc by asi bylo škoda. Snad jenom tolik, že hlavní úlohu v tomto díle hrají divocí kočkozáci (a jejich ztracená princezna), že v podzemí žijí obři trollové a cvakaví pavouci, že Herbert konečně tasí svůj zakletý meč a na závěr se v Donžonu chystá veliká svatba...

Scénář
Joann Sfar, Lewis Trondheim
Art
Joann Sfar, Lewis Trondheim
Barvy
Walter
Lettering
Jakub Němeček
Překlad
Soňa Sladká
Žánry
fantasy, humorný
ISBN/ISSN
80-86661-04-0 (Mot (Mot komiks, s.r.o.))
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
225 x 300 mm
Tisk
barevný
Váha
100 g
Stran
48
Cena
250 Kč
Originál
Donjon Zénith #03: La Princesse des barbares (Delcourt, 2000)
 • Radek Blacksad
  Radek Blacksad mecenáš15.1.2018 19:08Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Kvalitný Donžon. Udeje sa toho dosť, je tu znovu viacej humoru a rôznorodé obludy. Príjemné čítanie a najvtipnejší boli rozhodne Trollovia :)
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš4.5.2014 15:08Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Pořád skvělé, pevný desky bych i v tomto případě oželel.
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš28.8.2011 17:15Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Maloulinko slabší než dvojka, ale pořád fajn.
 • flipflop
  Příjemná záležitost s dětskou kresbou a někdy s dost krutými událostmi. Celkově spokojenost.
 • massilia
  Jeden z nejlepších dílů:)
 • KdG
  U mě zatím nejlepší díl. Autoři mají zatím spoustu neotřelých nápadů a tak se teším na další díly.
 • brkowycz
  Horší než předchozí díly, celkově dost vyčpělí. Pořád je to relativně zajámavá humorná fantasy, ale příběh mi přijde dost neprovázanej, takovej jako že autor něco nahodí, pak to rozvede a sám čeká, jestli se z toho něco vyklube. Ale oukej, scénky s mečem mě vždycky pobaví :-)
  Jediným plusem zůstává kresba, která tomu dává parodizující nádech a je asi jediným důvodem, proč pořád kupuji další a další díly. I když po princezně barbarů si dám chvilku od Donžonu oddech
 • krvinka56
  Další nová postava a další poněkud šílené dobrodružství.Princezna je simpatická a potvor a prostředí se stále mnění.Autor má fakt super představivost.
 • vasek
  Řeknu to asi takhle: kam se hrabe Pratchett se Zeměplochou, kam se hrabe Moore se Smaxem, kam se hrabe...mám pokračovat?
 • Kapis
  Kapis mecenáš8.1.2008 21:12Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Moc dobré pokračování vynikající série. Ta Trondheimova kresba je taková hladivá, zálibně mi často oči zůstanou na hřbetech Donžonu, při přeletu knihovny. Hmmm....zdá se, že už toho svářačku dneska bylo dost;-)
 • Wiruss
  A trošku horší námět než u minulého dílo, ale stále bezvadné...
 • Saiffer
  Saiffer mecenáš20.8.2006 18:17Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Donžon prestáva byť komiksom a začína byť svetom, v ktorom sa cítim dobre.
 • mára
  mára mecenáš22.1.2006 13:15Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Po dvojce dalsi z komiksu, u kterych sem porusil pravidlo, ze je nemoralni cist darky, ktere chci dat nekomu k vanocum. Celkem jsem bratrankovi zavidel. Jinak, nemyslim, ze je nejslabsi. Clovek uz spis vi, jaky typ humoru ma cekat. Ale ja bych klidne jeste tak 5-10 dilu snesl.
 • Nakor
  Trojka mi ze série přišla nejslabší...
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš21.6.2004 18:06Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  Pro me nejslabsi dil cele serie, ale porad dobry!!
 • Kocour
  sammpa lajunen: Není poměrně nudný, jen mírně zaostává za předchozím Králem..Na běžné poměry ho považuju za nadprůměr
 • sammpa lajunen
  sammpa lajunen19.6.2004 01:37Donžon - Zenit #03: Princezna barbarů
  veru, dajaké zakopnutie, spomalenie či čo. tento diel je pomerne nudný
 • willis
  Tohle je fakt parádička. Dost dlouho jsem se odhodlával než jsem koupil první díl, ale od té chvíle se Donžon zařadil mezi ty komiksy na které budu netrpělivě čekat. Ovšem jeden díl za dva roky....to se asi už moc dílů nedožiju :(.:))) Tenhle druh humoru jsem očekával od Trollů, ale moje naděje naplnil až Donžon. Trojka mi přišla taky o něco slabší ani nevím proč, asi tam bylo méně vtipů, kterým jsem se zasmál. Ale stále vynikající takže kdo to náhodou nemá doma, tak se nenechte odratit a kupte si i trojku. Třeba pak bude vycházet každoročně.
 • Zack
  Oproti dvojce slabsi, nektery pasaze mi prijdou lehce hluchy, nektery vtipy trochu blby, ale mistama je to naopak dokonale vtipny.
 • Ogre
  Co dodat, z dalsimi dielmi to na atmosfere a zabave nezaostava, stale davam 100%
361051
Četl/a (37)
aza, Blacksad, Cabal, calvin10, Covenant, DanQ, DEmnoG, Doppelganger, Draco nobilis, farnhajt, filemon, flipflop, flyboj, gongon44, Hanussen, Houbař, J.Connor, James, jankie, jiskra, Kapis, kaylin, KdG, Le Porello, Light, Mariohurbanek, Noci, Paldini, robertsedmik, SickNail, sleepless, SNUFKIN, tacmud, the.kasztan, trudoš, VXP, z-e-d
(145)
00sedm, adam.ra, ardath, arnecht, arsan, Avian, Awakener, aza, Azalin, Azbest, AZTeck, bboorreekk, Benji, Black Bro, yo, blackJag, Blacksad, Blaine, bourgeois, Braindead, brkowycz, burzum, buscheer, Cabal, calvin10, calviti, Cassidy, Černá Krysa, chcita, Covenant, cranial, CSE_AC/DC, DanQ, DAxik, DEmnoG, doophy, Doppelganger, Draco nobilis, farnhajt, felis, filemon, flipflop, flyboj, freestyletricker, Fréza, gongon44, goodspeed, grinder, Hamichal, Hanussen, hawkzn, hedgehog, herbert, holubdema, horaczhlinska, Houbař, Hulik, hypermlok, invape, J.Connor, James, jankie, jiskra, Johnny Sasaki, Kapis, Karel Sec, kaylin, Kazumaki, KdG, Klatic, komik.sx, kosmik, krvinka56, Le Porello, lemon_zobak, Lenny, Light, listr, Lobok257, Lysandra, M4rsellino, maara, macomix, mainman, Mankin, Mariohurbanek, markic, Marvin, mcleek, melmoth, merhyx, metalmaus, mgeralt, Michal Opitz, mikado, mike731, mikina, misa, Mr.Plysh, namathur, naut77, NecRoman, nepěkná perspektiva, Netorack, Neutrino, Noci, Paldini, pavel, pechna, phob, POLAKST, Poseidon1978, RadimNemec, RainDamage, robertsedmik, Ruw, Saiffer, Samurai-Jack, Saran, Skot, Slaine, sleepless, SNUFKIN, songoku, Stara.kryta, strougy, tacmud, the.kasztan, Tialster, Tombal, trudoš, tulipstros, vasek, Viking, vishnar, VXP, willis, Wiruss, Woffce, xai, xintax, yama, Yaromil, yogi, Zack, Zajo original
Chce (8)
Ajit, fusnix, Jezbo, MazeCZ, muflon, Velkej šéf, vranakx, Xeelee
Shání (2)
gobers, Grrr