Koupit
Comicsový časopis neboli comics na kvadrát.

Comicsy:
Thorgal: Téměř ráj... - Jean Van Hamme, Grzegorz Rosiński
Jack B.Quick: Vesnická galaxie - Alan Moore, Kevin Nowlan
WildC.A.T.S/X-Men: Stříbrný věk - Scott Lobdell, Jim Lee
Top 10: Mrtviáni - Alan Moore, Zender Cannon
Hledání odpovědi: Proč hrdinové nikdy neumírají? - Philippe Buchet, Jean-David Morvan
Red Meat - Max Cannon

Publicistika:
Úvodník: Crew - verze 2.004 - Jiří Pavlovský
Aktuality - Tomáš Prokůpek
O Evropském komiksu - Sakyk
Cesta tam a zase zpátky - Jiří Pavlovský, Ľudovít Plata, David Zachoval
Jimmy Corrigan a další překladatelská pekla - Ptal se Jiří Pavlovský
Alex Maleev - Tomáš Prokůpek
O Americké comicsu - Jiří Pavlovský
Mučírna: Next generation - Jiří Grus
WildC.A.T.S (Covert Action Teams) - Jiří Pavlovský
Pat Mills - David Zachoval
Rozhovor s Patem Millsem - Ptal se David Zachoval
Clamp - část první - Ľudovít Plata

Scénář
Max Cannon, Scott Lobdell, Alan Moore, Jean-David Morvan, Jean Van Hamme
Art
Phillippe Buchet, Zander Cannon, Max Cannon, Jim Lee, Kevin Nowlan, Grzegorz Rosiński
Lettering
Karel Petřík
Překlad
František Fuka, Viktor Janiš, Jiří Pavlovský, Ľudovít Plata (Turlogh), Richard Podaný
Publicistika
Jiří Grus, Josef Křenek (Sakyk), Jiří Pavlovský, Ľudovít Plata (Turlogh), Tomáš Prokůpek, David Zachoval (Zack)
Žánry
akční, fantasy, magazín, sci-fi
ISBN/ISSN
80-86321-45-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 297 mm
Tisk
barevný
Váha
300 g
Stran
84
Cena
99 Kč
Originál
- (-)
 • Mrlah
  Mrlah17.9.2018 09:16Crew² #06
  Tenhle díl není pro mě.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.6.2017 13:13Crew² #06
  Spíš průměrná Crew, hlavní komiks časopisu - WildC.A.T.S/X-Men - byl dost o ničem, takže to musely zachraňovat kratší příběhy. 3*!

  Thorgal: Téměř ráj... - velmi jendoduchý příběh, který není ničím originální, ale bavil mě, kresba Rosinskiho se mi moc líbila.

  Jack B.Quick: Vesnická galaxie - asi nejlepší příběh z tohoto čísla, zároveň také moje první setkání s Jackem. Absurditu v komiksech a obecně v literatuře mám rád a tady to bylo dotaženo do dokonalosti.

  WildC.A.T.S/X-Men: Stříbrný věk - nic moc, klasický devadesátkový příběh, jako nejdelší příběh čísla mě to dost zklamalo. Jen ta kresba ušla, hlavně když měl kreslíř možnost dělat nějaké větší panely.

  Top 10: Mrtviáni - to jsem vůbec nepochopil a nic mi to nedalo.

  Hledání odpovědi: Proč hrdinové nikdy neumírají? - tyhle krátké satirické příběhy se mi vždycky líbí a tento nebyl výjimkou. Na třech stranách jsem se pořádně nasmál, výborné bylo i to, že si hrdinové uvědomují, že jsou v komiksu.
 • luky.kuky10
  luky.kuky1027.6.2015 09:43Crew² #06
  Az na mrtviany se mi libilo vsechno.
 • Fry
  Fry admin18.5.2014 16:08Crew² #06
  "Crew2 #06" - Až těžko uvěřit, že od vydání této Crwe uběhlo již deset let ... Nejlepšími články tentokrát jsou "Cesta tam a zase zpátky", "Jimmy Corrigan a další překladatelská pekla" (teda aspoň to co šlo přečíst) a "O Americkém komiksu". Z komiksů mě tentokrát mírně zklamal "Jack B.Quick", který pomalu ztrácí svou formu, "Thorgal" byl docela fajn, jen už jsem ho kdysi četl a "WildC.A.T.S/X-Men: Stříbrný věk I." je rozhodně to nejlepší z tohoto čísla, a tak bych si rád někdy v budoucnu přečetl i další díly z této série. Komiksy "Top 10: Mrtviáni" i "Proč hrdinové nikdy neumírají?" byly docela slabé a "Red Meat" je klasika, která neurazí ani nenadchne. Celkově tak až na pár hrubek, překlepů a tiskařských šotků jsem spokojen ... Za mě 4*!
 • Kaluž
  Kaluž mecenáš6.9.2009 16:27Crew² #06
  TOP: Jack B. Quick & Red Meat
 • Woffce
  Woffce7.11.2008 12:16Crew² #06
  No, nepotěšilas mě, Crwi - ani já tě nepotěším: Až na "Jack B.Quicka" a "Red Meat" šlo vše mimo mě. "WildC.A.T.S/X-Men" je taková "bejkárna" (označení mé paní domácí pro újeťárny všeho druhu), že jsem se ani nedonutil ji dočíst; "Hledání odpovědi" mně přišlo málo zábavný stejně jako "Mrtviáni" - jen s tím rozdílem, že u pana Cannona ocením aspoň kresbu. A "Thorgal" ? Hmm, ale jo, pěkný - jen jsem na příběhy z tohodle ranku asi už stár. Proto tě pro tentokrát, Crwi, odesílám s rozstřeseným páně Kováříkovým "Za šedesát..." zpět do škamny.
 • Tauren
  Tauren11.3.2008 20:58Crew² #06
  Zase tak hrozné to nebylo ale TOP 10 mě nudilo.
 • erik
  erik17.1.2008 08:04Crew² #06
  Jack B. Quick upadá, Top 10 radšej nekomentujem, rovnako ako Red meat, Thorgal sa dal čítať, ale na kúpu samostatných dielov to nie je. Navyše príbeh mi bol viac ako povedomý z fantasy literatúry. X-menov môžem, hoci tu sa nič moc nedeje, aspoň sa tu mihne Gambit, čo ma privádza na myšlienku, že by nebolo od veci vydať jednu knihu, začiatok série X-men (z ktorej sa vyliahlo New X-Men), ktorú kreslil Jim Lee a je o Wolverinovi, je tam Omega Red a Sabretooth a super nabúšený X-men tím.
  Vrchol čísla je krátka, ale zábavná vec Hľadanie odpovede.
 • Spacecore
  Spacecore15.1.2008 20:53Crew² #06
  Moje první Crew2 co sem si pořídil.Ten den proběhlo moje druhé komiksové zrození...A kvalita komiksu mi vyhovovala maximálně...každý komiks byl báječný
 • krvinka56
  krvinka5610.1.2007 11:02Crew² #06
  No Thorgala mám rád ale tenhle příběh mne moc nechytl .X-man vs Wildc.a.t.s no první půlka není špatná ale k druhá půlka stojí zaprd.Mrtviáni taky nejsou nijak super záležitost nic moc Jack B. Quick zato stojí jako vždy zato opravdu se vyvedl.No a Proč hrdinové nikdy neumíraj je taky super záležitost tyto dva komiksy a články stojí opravdu zato jinak jedna z nejslabších crew.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš18.7.2004 16:30Crew² #06
  Proc hrdinove je fakt dobra story. Thorgal proc ne, Top10 ponekud slabsi, Quick je fajn, X-Meni jsou nuudaaaaa. Vyvedena je publicisticka cast.
 • Netorack
  Netorack10.7.2004 23:29Crew² #06
  Průměrná Crew2, což znamená nadprůměrný komiksový počin ke koupi...
 • j0hni
  j0hni19.6.2004 19:26Crew² #06
  Mírně podprůměrná Crew..X-menové nejsou zas až tak hrozní, ale nesednou mi, nicméně zbytek čísla je velice slušný.
 • HEX
  HEX18.6.2004 20:10Crew² #06
  Fuj, fuj super hrdinové!!Jinak jsou tady dost dobrý publicistický články.
 • Lobodlak
  Lobodlak18.6.2004 19:49Crew² #06
  Tuhle Crew mi zkazili akorát ty X-meni-tolik místa si nezasloužili,teda aspoň podle mě.Jack B Quick je super.Top ten a proč hrdinové neumíraji taky.Navíc sem konečně poznal Thorgala.
 • Slaine
  Slaine admin18.6.2004 13:51Crew² #06
  No jo to sem si mohl myslet, proč začít od prvního čísla první řady, když můžu začít od šestýho řady druhé? ... na tohle asi už moje logika nestačí :)...
  Jako obvykle je to Crew kvalitní, ikdyž ji řadím spíše k těm slabším. X-menové mají pěknou kresbu, ale jak příběh tak zmiňovaná kresba jsou strašně plochý. Mrtváni mě nijak moc nezaujali (spíš mě odradili od koupi Toptenu). Thorgal byl perfektní - asi nejlepší komiks čísla. Proč hrdinové neumírají mi sedlo - pohodovej odpočinek, Jack Quick je jako obvykle příjemně vtipnej a Red Meat je prostě rudý maso.
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade18.6.2004 13:47Crew² #06
  Jedna z těch slabších Crwí. A jen na Klauna: Crew neni "dicky hodně dobrej nadstandard" spíš standard a jednou za čas nadstandard. MdS
 • willis
  willis18.6.2004 11:28Crew² #06
  Vzhledem k X-Menům jsem měl pocit, že tahle Crew je spíš pro mladší. Ale Mrtviáni a Proč hrdinové neumírají jsou dobrý. V posledně zmiňovaném kraťasu jsem očekával drsňější pointu. Myslel jsem, že toho týpka co je zachránil jen co se proberou oddělaj.:))
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš18.6.2004 11:21Crew² #06
  Nejvíc mě tady dostal příběh "proč hrdinové nikdy neumírají" ten je super. Jinak už tady byly lepší crwe, ale crew je dicky hodně dobrej nadstandard.
5291912
Četl/a (97)
2scha, 81splinter, adevr, Alfi, Bedou, ben_bella, bierce, Blacksad, Bubákolog, calvin10, Cemino, ComicBookGuy, crewni.konzerva, Darth Raelchi, DEmnoG, Doppelganger, Draco nobilis, emanek, erik, farnhajt, fel68, figis, Filios dVekerec, filmator, filosh, Final, flipflop, Fox01, Fry, gwen666, Houbař, house192, Hugin, hypermlok, J.Connor, James, jankie, jd., jindroush, jiskra, kallenved, Kaluž, Kitykatyn, Kocour, Lawer de Sanctis, Librarian, Lobok257, Lojza, luky.kuky10, majer, mart.in, Marty_von_Shit, mearez, Mercurio, Mitthrawnuruodo, monte walsh, Moyek, namdnas, NecRoman, oleav, Paldini, pavlosson, pearlxjam, Petr, Petrisko911 , PKD, punisher, raimi, RaptoR, robertsedmik, RudyRod, seneke, SHORTY, Sir_Pete, Slaine, sleepless, Spacecore, spekktrum, strougy, syon, t0mas, tacmud, tankgirl, the.kasztan, Tommy_88, trudoš, tukak, TZcomics, Ukko, Vajper, Velkej šéf, vita, vranakx, vrazdinek, VXP, zgrywus, zlejzmrd
(324)
007, 2scha, 5555, 81splinter, adam.ra, adevr, Aerchel, afri, Alfi, amazing_k, andik007, Andreew, arnecht, Askalon, Avian, Azalin, Azbest, AZTeck, barthez, bboorreekk, Benji, ben_bella, binnmode, blackJag, Blacksad, bmc75, bobo666_2005, bodhi, Braindead, brkowycz, bronxik, Bubákolog, Bubsy, budkin, burzum, Caiiiczech, calvin10, calviti, Cassidy, Celestius, Cemino, Choky86, ComicBookGuy, ConanVJ, Corteg, Corvus, Cr4sh, cranial, crewni.konzerva, Crics, CSE_AC/DC, cybern, danyno76, daredevil99, DEmnoG, denny, Deyw, Dinik, disclose, Doctorow, doophy, Doppelganger, Draco nobilis, DracoAn, dre, dr_benway, duri, Durvi, eliera, emanek, Erich, erik, farnhajt, fel68, felis, figis, Filios dVekerec, filosh, Final, Fox01, FrAnK, freestyletricker, Fréza, Frizer, Fry, goodspeed, GORERATED, Grebenda, Greyman, grinder, Grynca, gwen666, Hamichal, hawkzn, Hebled, hedgehog, hellblazer, HELLEIA, hi_jacker, holubdema, horaczhlinska, Houbař, house192, Hugin, hugosnowden, Hulik, Hurvy, hypermlok, ikshorm, imro, invape, J.Connor, James, jankie, jd., jendavondra, Jestrab2, jett, JindrasT, jindroush, jiskra, Johnny Sasaki, Jokerka, Joshua_T, J|P, Kabukiman, kallenved, Kaluž, kamil, Kapis, karel, Karel Sec, karelcedr, KarlosJB, Kazumaki, KdG, killermarf, KINIMODUS, Kitykatyn, Kjon, Klatic, KLAUN_DOMINANT, knizemyskin, Knize_Ignor, Kocour, konous, krvinka56, Lamahe, Lawer de Sanctis, lemon_zobak, Lenny, Librarian, Lisien, listr, Lobodlak, Lobok257, Lojza, lokeren7777, Luigi, luky.kuky10, Luse, maara, macomix, Madmax, mainman, majer, Majkl, mangan, markic, Markyz de Sade, mart.in, Marty_von_Shit, Marvin, Masinfira, Matej-29, matohan, Maxman2000, MB, mcleek, Meesha, Mercurio, merhyx, metalmaus, mgeralt, Michal Opitz, MickeyStuma, mikado, mike731, mikina, Mikko, mirror, misa, Mistak, Mitthrawnuruodo, Mleako, moiqpiom, monte walsh, monty.cl, morbn, morlum, Moyek, MP, Mr.Plysh, Mrlah, namdnas, NecRoman, Netorack, Neutrino, Nightmare, noMster, Nyxxie, o2t2, obitus, Odal , Odrikani, OldaB, oleav, Olesh, Orbeek, Pafnuc, pajo1919, Paldini, pata, pavel, pavlosson, pavouk, pearlxjam, pechna, pennywise, Petr, Petrisko911 , PKD, planika, POLAKST, Poseidon1978, PP, punisher, q, R3d, Radek Blacksad, RadimNemec, Radkos, Radowan, Raijin, raimi, RainDamage, RaptoR, renhoek, Ricarderon, Robb, robertsedmik, RudyRod, Saiffer, saja, Samurai-Jack, Saran, sedllak, seezeethree, seneke, SHORTY, shyANDROID, Sidi Santini, Sir_Pete, Skot, Slaine, Slávek, sleepless, songoku, Spacecore, spekktrum, Stara.kryta, stepan.tichy, strougy, syon, t0mas, tacmud, tankgirl, TBB, the.kasztan, Tialster, Toe, Tombal, Tomek, Tommmson, Tommy_88, tomned, Toren, Traum, trudoš, tukak, tulipstros, Tyfus, TZcomics, Ukko, Vajper, vallyslayer, valon, vasek, VaZbič, Velkej šéf, Viking, vita, Vojtěch 393, vranakx, vrazdinek, vteco, VXP, willis, Wiruss, worf, xai, xintax, xspeed, Yefery, yogi, yojimbo, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, zebedee, zgrywus, Zíďas, zlejzmrd, Zod
Chce (6)
DAN478, fusnix, Hauzina, Maty48, nick, Pán rostlin
Shání (3)
gobers, Hauzina, Pán rostlin
Nabízí (4)
budkin, Draco nobilis, Fox01, Kreatik