Volné pokračování příběhu otylého reportéra Klarka Kenta.

Scénář
Nicolas de Crécy
Art
Nicolas de Crécy
Lettering
Jana Soppe
Překlad
Hana Zahradníčková
Redakce
Gaba Válová
Žánry
akční, humorný
ISBN/ISSN
80-238-7820-4 (Aude Brunel)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
135 x 210 mm
Tisk
černobílý
Váha
232 g
Stran
158
Cena
200 Kč
Originál
Monsieur Fruit 2 (Seuil, 1996)
 • filemon
  filemon5.3.2022 08:46Pan Ovocňák II
  Nastavovana kase po super jednicce.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin21.3.2018 10:25Pan Ovocňák II
  Byla to opět příjemná absurditka, u které mi styl humoru naprosto vyhovuje, přesto mě příběh zase tolik moc nebavil. Zdá se mi druhý díl trochu nadbytečný. První a druhý díl by se dal jistě nějak osekat a skloubit do jedné knížky. V podstatě se mi nechce na nic nadávat, Crécy je pošahaný génius, ale bylo to celé takové moc neukotvené "hrrr" či jak to nazvat.

  Celkový dojem: 60%
 • Černá Krysa
  Černá Krysa17.2.2014 12:26Pan Ovocňák II
  Jedničku nemám a dvojka mě nějak zvlášť nenadchla. Bylo tam pár hodně vtipnejch okamžiků (asitak 2) a několik solidně vtipnejch, ale asi jsem čekala víc. Ovocňák samotnej mi k srdci moc nepřirost. Přesto to nějaký kouzlo mělo, takže si to zaslouží bejt v mojí knihovně a až nastane čas, přidám k tomu jedničku, třeba mi pak dvojka začne připadat lepší...kresba se mi líbila (na druhej pohled) a celkový zpracování považuju za hodně příjemný.
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš9.8.2011 00:23Pan Ovocňák II
  Pobavil a postavy typu Knížete, Vařené zeleniny či O´Fandy si snad nejde nezamilovat. Na druhou stranu mě stejně jako u prvního dílu trochu síří ta jakoby velmi lehká satira na júesej, zvláště když uvážím, že je od frantíka.
 • Woffce
  Woffce9.1.2008 10:32Pan Ovocňák II
  Pro mě nejen pokračování jedničky - víc jsem se u toho šklebil. Až ke konci smích přemohlo dojetí, a já po vyčerpávajícím (!) projevu PREZIDENTA SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH (!!!) nevydržel a se slzou v oku si střihnul "Hvězdnatý prapor".
 • willis
  willis8.1.2008 12:14Pan Ovocňák II
  Já mám dvojku na stejné úrovni jako jedničku. Nějaká stagnace se nekoná a pár nových dobrých nápadů jsem taky našel (viz. Kapis). I když to není úplně můj šálek džusu, tak jsem času při čtení prvního i druhého dílu nijak nelitoval.
 • royan
  royan22.12.2007 21:40Pan Ovocňák II
  trochu horší než jednička, ale pořad je to dobrá sranda
 • Kapis
  Kapis mecenáš25.6.2007 12:10Pan Ovocňák II
  Mě se naopak oproti všem tady druhý díl líbil více. Stínování kresbě podle mě dost přidalo - i když umělecky asi je hodnotější kresba dílu prvního (taky získala nějakou cenu). Ale kresba není důvod, proč se mi dvojka líbí více - dvojka je mnohem nápaditější - tam kde v jedničce SPO bojoval jen proti lidské hamižnosti, zde je konfrontován s katastrofou přímo globálního rozměru - navíc čtenář je dlouho v nejistotě, qerrá vlastně bije a co se robí;-) Z kresby "vařené zeleniny" jsem chcípal, i z té malé tlusté - Pamely, co v ní O´u Fanda byl schovaný, kníže veškerého ovoce a zeleniny, o qerrém píše DEmnoG, qerrý si přeje rychlé posbírání toho co zbylo a vložení do ledničky, aby neshnil a nahoru chce zbylé švestky, aby viděl - to prostě nemá chybu. Pan Ovocňák stojí rozhodně za to!!!!!!
 • Kocour
  Kocour19.6.2004 21:34Pan Ovocňák II
  Tento druhý díl není tak "amazing" ale přesto je to neskutečně vtipná záležitost..
 • sammpa lajunen
  sammpa lajunen19.6.2004 01:33Pan Ovocňák II
  ovocňákov som dal pod stromček v spolupráci s kamarátkou luciou jej malej sestre dorči. keď čítala mojich vlastných ovocňákov, tak videla čo všetko by vyfarbila, tu by prišla žltá, tu zelená. zo svojich potom vyfarbila len pár stránok, a potom si knižky začala poriadne strážiť. asi vie prečo
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš18.6.2004 11:00Pan Ovocňák II
  Dvojka pro me byla po jednicce take malinko zklamanim, ale porad je to Pan Ovocnak:). Hehe, knize s dechem schnilych bananu, to se jen tak nevidi.... Neni to asi pro kazdeho, ale ja jsem si to fakt uzil.
 • Zack
  Zack admin18.6.2004 10:28Pan Ovocňák II
  Jednicka byla dokonala, dvojka uz me tak nevzala... scenaristicky zacina autor lehce vykradat sam sebe a kresba se (bohuzel) vycistila. Uz to nemelo tu atmosferu jako jednicka... sice dobry druhy dil, ale prezil bych i bez nej...
7931