Ú.P.V.O. Peklo na zemi #10: Ďábelská křídla
Comics Centrum1. vydánízáří 2024série Ú.P.V.O. Peklo na zemi 10/11
4
...
...
...
...
+ 7 dalších ukázek
Koupit
V ústředí Ú. P. V O. dojde k výpadku proudu a nastává panika. S Kate cosi není v pořádku. Podaří se Liz a zbylým agentkám doktorku Corriganovou zachránit, zatímco Johann v dalekém Japonsku bojuje s netvory z jiné dimenze?

Scénář
John Arcudi, Mike Mignola
Art
Laurence Campbell, Tyler Crook, Joe Querio
Ink
Laurence Campbell, Tyler Crook, Joe Querio
Barvy
Dave Stewart
Obálka
Ryan Sook
Lettering
Martin Trojan
Překlad
Alexandra Niklíčková
Redakce
Veronika Černá, Radek Chaloupka, Václav Dort, Václav Dort, ml., Dita Křišťanová, Tomáš Náprstek, Ladislav Niklíček, Martin Trojan
CdbID
10973
Žánry
akční, dobrodružný, horor
ISBN/ISSN
978-80-7652-156-8
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem (s lesklým přebalem)
Formát
158 x 239 x 17 mm
Hmotnost
485 g
Tisk
barevný
Stran
144
Původní cena
599 Kč
Doporučený věk
14+
Orig. sešity
B.P.R.D. Hell on Earth #120 – The Devil's Wings, Part 1 (Dark Horse Comics, 2014)
B.P.R.D. Hell on Earth #121 – The Devil's Wings, Part 2 (Dark Horse Comics, 2014)
B.P.R.D. Hell on Earth #122 – The Broken Equation, Part 1 (Dark Horse Comics, 2014)
B.P.R.D. Hell on Earth #123 – The Broken Equation, Part 2 (Dark Horse Comics, 2014)
B.P.R.D. Hell on Earth #124 – Grind (Dark Horse Comics, 2014)
Orig. soubory
B.P.R.D. Hell on Earth #10: The Devil's Wings (Dark Horse Comics, 2015)
Další epizodní kniha, nicméně na rozdíl od Pickenského děsu a dalších příběhů jsem se bavil podstatně méně. Jak už tady padlo, vůbec nejzajímavější je asi závěrečný příběh ‚Grind‘ o životě běžných lidí za apokalypsy, většinu knihy ale vyplňují spíše nezajímavá intermezza.
Super seskládané příběhy první hellboyovsky duchařský, druhý upvo akční s hořkosladkým posledním příběhem o životě v běžném městě
Ty kratší příběhy mě baví, tentokrát ty ze současnosti (druhý a třetí) více než ten první. Neřeštielná rovnice měla zajímavý námět, Rutina byla takovou zajímavou sondou do každodennosti postapokalyptického městečka, s trochu blbou supervedlejší postavou v podobě pilota a trochu kanónenfutrovsky přemýšlejícím Johannem, ale s výrazně drsně vtipnou pointou.

Celkový dojem: 70%
51141