Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Hluboko v lesích říše Irpa žije Bea se svým dědečkem Vepřím čarodějem. Vyrábějí lektvary a opatrují plamínek věčného světla. Jednoho rána však dědeček záhadně zmizí. Bea tak musí překonat svůj strach a vydá se ho hledat. Ještě štěstí, že narazí na dobrosrdečného obra Cada, potomka dávného rodu Galdurianů. Spolu s ním čelí nástrahám a temnotě, která chce Irpu navždy pohltit. Tuto fantastickou výpravu dechberoucí krajinou si zamilují fanoušci mistra japonské animace Hajaa Mijazakiho či komiksové Hildy.

Scénář
Tim Probert
Art
Tim Probert
Lettering
Pavel Beneš, Petra Grulichová
Překlad
Lukáš Novák
Redakce
Petra Jasovská, Štěpánka Pašková
Žánry
dětský, dobrodružný, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-00-07156-5 (Albatros (Albatros Media a.s.))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
153 x 216 x 19 mm
Tisk
barevný
Váha
542 g
Stran
256
Cena
399 Kč
Originál
Lightfall: The Girl and the Galdurian (HarperCollins Publishers, 2020)
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš28.10.2023 16:48Lightfall #01: Poslední paprsek světla
    Sedlo mi to. Paradni pohadkovy komiks, nejen pro deti. Nemohu se dockat pokracovani. Zatim to vypada, ze jsou dve knihy, ale kdo vi. Kazdopadne by teto serii mohla uskodit rozmelnenost. Tady se nabizi trilogie. Nejdriv to paradne rozjet a nechat ctenare viset ve vzduchu, pak to proplest a skoncit cliffhangerem pred rozuzlenim. Je to napinave, sve a originalni, hezky nakreslene a hlavne to neni trapne a angazovane. Uvidime tedy co dal.
  • Good Games
    Good Games mecenáš25.10.2023 18:53Lightfall #01: Poslední paprsek světla
    Lightfall 1: Poslední paprsek světla je jedným z najväčších prekvapení tohto roka! Ak ste fanúšikmi Mijazakiho anime filmov, komiksov ako Hilda či Kůstek, toto je jednoznačne komiks pre vás. Veľmi pekné farby, príjemná kresba, jemný humor, zaujímavý fantasy svet a sympatickí hrdinovia. Celkovo som sa bavil nad očakávania dobre. Úplne chápem, že bola táto séria nominovaná na najlepší komiks za rok 2022 na Harveyho cenu. =►Celá recenzia◄=