Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Je to fantasy? Je to SF? Kdo vlastně ví… a koho to vlastně zajímá!
Je to SÁGA, jedna z nejlepších původních komiksových sérií nového tisíciletí.

Alana, Hazel a Panoš se po bolestné ztrátě, která je postihla, snaží ujít pozornosti mocných a nějak se uživit… možná prodejem kojenecké výživy, možná i nenápadným prodejem trochu… silnějších látek.
Nebudou to mít lehké, protože Pevnina i Girland pořád jejich rodinu berou jako hrozbu pro své válečnické snahy a snaží se je zničit. Na cestu se vydává speciální agent Gale – a dokonce i nájemný zabiják Vůle se vyhrabal z problémů a je zase v plné vražedné formě…

Obsahuje sešity série Saga #55-60 (leden 2022 - červenec 2022)

Scénář
Brian K. Vaughan
Art
Fiona Staples
Obálka
Fiona Staples
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Viktor Janiš, Mirka Jarotková
Žánry
fantasy, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-7595-633-0 (BBart s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 x 10 mm
Tisk
barevný
Váha
520 g
Stran
168
Cena
499 Kč
Originál
Saga #10 (Image Comics, 2023)
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin17.9. 10:16Sága #10
  Návrat k Sáze mi nějak ukázal, že mě ten svět už nějak moc nezajímá. Tahle série je postmoderní hipsterský a snaživě líbivý mišmaš fantasy a sci-fi, ze kterého podle mě čiší čirá scenáristická vykalkulovanost, kdy se přesně ví, že tu se má zahrát na roztomilou ňuňu notu, tady se má zase přitvrdit násilím a sexem, tamhle přidat nějaké nové obskurní postavičky... a hlavně konec booku musí být nějaký strašně zlomový. Ale celý děj jako by visel ve vzduchoprázdnu: jenom tu máme holčičku, která dospívá a zažívá nárazové dobrodružství jako v té nejtriviálnější pohádce. A příště si Vaughan vymyslí zase něco, co ho napadlo ve sprše nebo před spaní, hádám. Už si to nechám ujít.

  Celkový dojem: 50%
 • VanTom
  VanTom6.9. 13:05Sága #10
  SF/fantasy "telenovela" pokračuje po vydavatelské přestávce (a několikaletém skoku v ději) čímsi mezi plynulým navázáním a novým začátkem. Možná bude chvíli trvat, než se dostane do obvyklých příběhových otáček, ale Vaughan umí postavy, staré i nové, pořád napsat maximálně poutavě a Staplesová neztratila nic ze svého mistrovství ve vykreslení emocí v gestech a výrazech tváří. Opět mě chytli na první dobrou.
 • karl173
  karl173 mecenáš6.8. 08:30Sága #10
  Vaughan a Staples jsou skvělé tvůrčí duo a Sága, kterou vytvořili si mě neskutečně získala.
  Jenže i ty nejlepší věci na světě se po čase můžou zevšednit a něco podobného cítím i tady.
 • faster86
  faster8616.5. 08:17Sága #10
  Je to pořád výborná věc i přes tu pauzu. I když od deváté knihy jsou to skoro 4 roky, tak do děje krásně zaplujete, první půlku je knížka výborná a Vaughan je super vypravěč, druhá půlka knihy už malinko zpomalila a trošinku ztratila tempo, ale i tak je to těžký nadprůměr komiksů který v čr vychází.
 • filemon
  filemon10.5. 18:48Sága #10
  Začíná se to rozplizávat, škoda.
2611