TheWrecker
ID: TheWrecker
Jméno: Michal V.
Email: Fangy@email.cz
Poslední login: 15:34:34 24.02.2017

Poznámky a vzkazy:
http://comicsmanor.blogspot.cz - Můj komiksový blog. Články, recenze - většinou píšu jednou, dvakrát za měsíc.
http://www.kocogel.info/index.php?action=profile;u=26391 - Můj profil na KOCOGEL.
http://www.goodreads.com/user/show/41871663-michal-v-mo - můj profil na Goodreads

Pravidelný čtenář Marvelu a obecně milovník mainstream komiksu. Hrdý elév na mdscomics. Marvel, Image, Icon = ♥ ♥ ♥ ♥ (DC beru spíš jako občasnou milenku.)
Ke komiksu mě přivedl první filmový Spider-Man za doprovodu starých Batmanů a Supermanů. Že nějaký komiks se superhrdiny existuje jsem se ale dozvěděl o něco později, přibližně roku 2007, kdy u nás začal vycházet egmontovský Spider-Man. Velkou pozornost jsem tomu sice nevěnoval, ale zájem o to setkávat se svými oblíbenými hrdiny častěji stále rostl, k čemuž jsem samozřejmě ale potřeboval něco jiného, než časopis určený pro předškoláky (?). Nicméně má mentální zaostalost a fixace na pevně upnutý spandex mi nedovolovaly s egmontem přestat.
2011: Netrvalo dlouho a nakonec jsem sáhl po své první komiksové knize - The Amazing Spider-Man: Návrat. Komiksy jsem si okamžitě zamiloval a chtěl jsem jich víc a víc. Komiksy se rázem staly smyslem mého žití (alespoň jsem to tak tehdy vnímal). Následovaly 2 nebo 3 roky kupování dalších a dalších komiksových booků, než jsem se rozhodl, že chci číst i pravidelné vycházející řady, hlavně ty z Marvelu. Hned jsem své přání realizoval a čtu vybrané řady pravidelně až dodnes. Samozřejmě, kupování booků je pořád na měsíčním pořádku. Vedle superhrdinského komiksu rád čtu i věci od Image (Wytches, Rat Queens, průměrnější Deadly Class) a bývalé marvelovské odnože Icon (Millar). Mimo jiné na mě v poslední době zapůsobil Preacher od Vertiga (svým způsobem jsem stále nováček, kterej pořád objevuje něco jiného, než pláštěnkáře) a evropský Blacksad.
PŘEHLEDY:

Komentáře u comicsů: 21
Hodnocení u comicsů: 182

SBÍRKA (CDB):

Mám: 112 (cca 32796 Kč)
Chci: 0 (cca 0 Kč)
Nabízím: 0 (cca 0 Kč)
Sháním: 1 (cca 349 Kč)
Osobní: 0 (cca 0 Kč)

Křížové porovnání sbírek